Czemu srebrna biżuteria jest tak popularna?

Chcesz kupić biżuterię srebrną? Skieruj się tu.

Jest z ludźmi od tysiącleci i pomimo pojawienia się wielu innowacyjnych wzorów, w gruncie rzeczy mało się zmieniła. Biżuteria nadal odgrywa identyczną rolę – jest swoistą dekoracją ciała i pozwala na oddanie swojego charakteru. Nic więc zaskakującego, że biżuterię równie często noszą panie i mężczyźni, maluchy oraz ich rodzice, osoby z rozmaitych klas społecznych. Niezależnie od tego, jakie projekty cenimy, prawie zawsze biżuteria jest wykonywana z tych samych materiałów – zwykle ze srebra. Czemu jednak srebrna biżuteria jest tak chętnie kupowana? Jak dbać o srebrne przedmioty, żeby posłużyły przynajmniej pięć dziesięcioleci?

Zdrowa srebrna biżuteria

Głównym atutem srebrnej biżuterii jest bez wątpienia fakt, iż jej stosowanie daje szansę ustrzec się wielu dolegliwości. Srebro jest antybakteryjne, zatem noszenie srebrnej biżuterii jest zalecane osobom, które niedawno przekłuły uszy. Nie sposób zapomnieć również o jego atrakcyjności, która idzie w parze z dość niskimi kosztami zakupu.

Długie życie srebrnej biżuterii

Srebro wytrzyma wiele czasu, ale powinniśmy odpowiednio o nie zadbać. Przede wszystkim nie zakładajmy srebrnej biżuterii, kiedy pracujemy – może się ona zarysować lub uszkodzić w zetknięciu ze środkami czyszczącymi. Srebrna biżuteria powinna też być pielęgnowana w wodzie z alkoholem lub amoniakiem. Trzeba przechowywać ją w pudełku z miękką wyściółką – nie dopuścimy wówczas do jej uszkodzenia.

Lokalizacja:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]