Najpopularniejsze srebrne kolczyki

Nie szukaj już więcej! Tu kupisz kolczyki srebrne.

Jednymi z najchętniej wybieranych przez kobiety akcesoriów są niewątpliwie srebrne kolczyki. Sprawdzają się na każdą sytuację – bardzo uroczystą i w luźniejszym stylu. Sprawdźmy dlaczego są tak chętnie kupowane i w jakich miejscach można je nabyć.

Srebrne kolczyki – na które się zdecydować

Srebrne kolczyki występują w rozmaitych fasonach. Najbardziej modne są delikatne wkręty, które pasują na różne wydarzenia, są dyskretne, ale jakże stylowe. Równie popularne są wiszące kolczyki, które pięknie wysmuklają szyję. Sprzedawane jako wysadzane kosztownymi kamieniami albo całkowicie klasyczne. Dodatki zrobione ze srebra nie podrażniają skóry, co nierzadko występuje w przypadku dodatków z plastiku. Wybierając kolczyki sprawdźmy numer próby oraz metodę ich produkcji – najbardziej oryginalne uzyskano techniką oksydowania.

Srebrne kolczyki – jak dbać żeby były zawsze jak nowe

Srebrne kolczyki należy dobrze pielęgnować i systematycznie eliminować śniedź, żeby stale wyglądały doskonale. Powinno się przecierać je co jakiś czas suchą szmatką zrobioną z miłego w dotyku tworzywa, używać specjalistyczne balsamy zapobiegające pojawianiu się śniedzi, a nieużywane kolczyki przechowywać w szczelnych szkatułkach. Nie polecamy natomiast starych technik czyszczenia, typu pasta do zębów czy ocet. Takie substancje mocno naruszają delikatną fakturę srebra.

Gdzie nabyć srebrne kolczyki?

Szeroki wybór ozdób znajdziemy niewątpliwie w sklepach internetowych, które proponują błyskawiczny dowóz do domu i kuszące promocje. Poza tym zakupy internetowe to niezwykły komfort, który zapewne docenią przede wszystkim zabiegane panie domu.