Wisiorki dla dzieci

Potrzebujesz biżuterii dla dzieci? Powinieneś odwiedzić tę stronę.

Dziewczynki szybko chcą stać się jak ich mamy: mierzą ich garderobę i włóczą nogami w maminych szpilkach, pożyczają kosmetyki. Jednak, aby nasze drobiazgi nie zniszczyły się w czasie zabawy, warto czasem sprawić pociechom ich własne akcesoria. Dobrym pomysłem na oryginalny podarunek jest biżuteria dla dzieci. Inspiracją mogą okazać się propozycje ze strony bizuteriadladzieci.com.

Czym się kierować w wyborze biżuterii dla dzieci?

Podstawowym kryterium wyboru akcesoriów dla dziewczynek powinna być ich funkcjonalność. Wiszące kolczyki nie mogą być długie, aby nasza pociecha nie uszkodziła sobie uszu. Innym aspektem jest wygląd. Bransoletki i wisiorki powinny wyglądać skromnie i niewyzywająco – kupujmy te kolorowe, z ładnymi motywami. Zwróćmy uwagę na materiał, z jakiego zostały wykonane oraz solidność wykończeń – brak ostrych krawędzi, zbyt luźne zakrętki do kolczyków.

Najciekawsze propozycje biżuterii dla dzieci

Najpowszechniej spotykane motywy na dziecięcej biżuterii to kwiatuszki, koniczynki i serca. Jeżeli chodzi o kolorystykę, królują różne odcienie różu, a także fiolet, błękit i biel. Generalnie, dziewczynki wolą srebro niż złoto. Biżuteria dla dzieci często uzupełniana jest o sznurki, tasiemki i plastikowe elementy, które powodują, że nie mamy wątpliwości co do tego, kto powinien ją nosić. Akcesoria specjalnie dla najmłodszych znajdziesz na bizuteriadladzieci.com.