Aranżacja wnętrz – powierz to specjaliście

Chcesz sprawdzić, komu zlecić aranżację wnętrz Kraków? Nie zwlekaj! Koniecznie odwiedź https://joannaklusak.com/oferta/.

Sposób, w jaki prezentują się miejsca, w których przebywamy, ma duży wpływ na nasze samopoczucie. Wskazane jest zatem zatroszczyć się o to, by pomieszczenia naszego mieszkania były funkcjonalne, a ich wystrój odpowiadał naszym potrzebom i poczuciu estetyki. Projektowanie wnętrz zdaje się być łatwe, jednak często okazuje się, że aby wykonać je bezbłędnie, niezbędne są fachowe umiejętności. Stawka jest duża – idzie wszak o codzienne dobre samopoczucie w domu, w którym przyjdzie nam żyć kilka lub nawet kilkadziesiąt najbliższych lat. Najlepiej powierzyć to zadanie specjaliście, czyli projektantowi wnętrz.

Architekt wnętrz – kompleksowa obsługa

Zlecając aranżację wnętrz architektowi otrzymujemy opiekę specjalisty na wszelkich etapach aranżowania – od budowy nieruchomości, aż po wykończenie i ułożenie mebli. Opracowane przez niego projekty wnętrz są ergonomiczne oraz w pełni funkcjonalne. To ważne, bo optymalne wykorzystanie danej przestrzeni wymaga ogromnej wiedzy, którą można nabyć tylko w trakcie studiów i wieloletniego wykonywania zawodu. W ramach jednego zlecenia przygotowywane są najczęściej trzy projekty wnętrz – wykonawczy, koncepcyjny i budowlany.

Nie tylko aranżacja wnętrz – inne usługi

Pomoc architekta wnętrz niejednokrotnie nie kończy się wyłącznie na przygotowaniu projektów. By jego propozycje zostały zrealizowane, na ogół niezbędny jest też nadzór autorski, polegający na samodzielnym nabyciu produktów (lub ich wskazaniu w sklepach) i opiece nad pracownikami wykańczającymi mieszkanie. Oprócz opracowania projektów mieszkań, architekt oferuje także pomoc przy wyborze nieruchomości, w kompetentny sposób oceniając potencjał inwestycyjny i warunki lokalowe danego mieszkania lub domu.

Lokalizacja:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]