dobry architekt, biuro architektoniczne Kraków

Bartłomiej Sitarski – architekt

Decyzje czekające na nas w pierwszej fazie budowy domu decydują o tym, czy odpowie na wszystkie potrzeby. Dlatego należy dobrze przemyśleć wszystkie aspekty i, kiedy nie posiadamy odpowiednich umiejętności, każdą decyzję uzgodnić z fachowcem. Architekt doradzi nam, jak rozlokować każde z pomieszczeń i ułatwi dostosowanie domu do naszych oczekiwań. Dlaczego jeszcze opłaca się skorzystać z porad sprawdzonego architekta?

Architekt pomoże wybrać odpowiednie materiały

Potencjalni posiadacze własnego lokum mogą mieć trudności ze znalezieniem materiałów, z jakich obiekt ma być zbudowany. A ten wybór jest naprawdę istotny, bo mają one duży wpływ na wygodę domu. Z tego powodu warto wcześniej skonsultować to z architektem i zyskać pewność, że w najbliższych latach będzie nam się dobrze mieszkało.

Z architektem łatwiej znajdziesz projekt

Dom w starym stylu lub też jakaś z bardziej innowacyjnych propozycji? Niski lub piętrowy? Podobnych wątpliwości wznoszący dom mają całe mnóstwo, a w poradzeniu sobie z podobnymi trudnościami doradzi właśnie architekt. Może polecić któryś z gotowych projektów lub zrobić go według naszych sugestii.

Spotkaj się z architektem i ustal szczegóły

Zanim porozmawiamy z architektem, dobrze zastanówmy się nad swoimi oczekiwaniami. Należy również wtedy zdać sobie sprawę z tego, jakie fundusze posiadamy – architekt będzie w stanie polecić nam najlepsze technologie – i przygotować wszystkie dokumenty posesji.

Lokalizacja:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]