Nowoczesne projekty domów drewnianych

Zajrzyj tu jeśli interesuje Cię domy drewniane projekt.

Polacy coraz częściej wybierają budowanie domów z bali. Innowacyjna budowa sprawia, że takie domki nie tylko wyglądają niezwykle stylowo, ale spełniają także inne kryteria. Czy w domach z bali można mieszkać również w miesiącach zimowych? Jak znaleźć architekta, który pomoże nam spełnić marzenie o posiadaniu własnego domu?

Projekty domów drewnianych – nowatorska konstrukcja

Całoroczne domy drewniane pojawiają się w polskim krajobrazie. Ludzie chętnie decydują się na wybudowanie takich posiadłości, ponieważ posiadają one mnóstwo atutów. Przede wszystkim są one bardziej ekonomiczne niż tradycyjne domki jednorodzinne. Nieznaczny ciężar domu oznacza tańszą inwestycję. Nowoczesne domy drewniane powstają w mgnieniu oka, gdyż są wznoszone z prefabrykatów. Odchodzą też roboty związane z betonowaniem. Fachowcy twierdzą, że budowa może trwać zaledwie kilka miesięcy, dlatego konstrukcje drewniane są wybierane coraz częściej. To mieszanka innowacji z górskim klimatem. Domy drewniane nowoczesne zachwycają tradycyjnym wzornictwem – wiele z nich jest wzorowanych na stylu podhalańskim. Jednak dzięki nowatorskim elementom dają funkcjonalność identyczną jak tradycyjne budynki.

Projekty domów drewnianych – zleć prace doświadczonym specjalistom

Domy drewniane nowoczesne to budynki zrobione z surowca naturalnego, dzięki czemu są energooszczędne. Dzięki wykorzystaniu drewna osoby zmagające się z aeroalergenami odczuwają istotną poprawę stanu zdrowia. Domy z bali cechują się wspaniałym poziomem izolacji termicznej, nie musimy ich jeszcze ocieplać. Ważnym plusem są cienkie ściany, dzięki czemu dom jest bardziej przestronny. Domy drewniane można stawiać także w miesiącach zimowych, bo wszystkie roboty wykonywane są z pominięciem betonowania. Podejmując decyzję o inwestycji w całoroczne domy drewniane pamiętajmy, żeby zaufać najlepszym ekipom.

Lokalizacja:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]