Projekty domów drewnianych nadal bardzo popularne

Jeśli potrzebujesz domków góralskich, skieruj się na ten adres.

Drewniana architektura przez dziesięciolecia była wypierana przez budynki ceglane. Obecnie na szczęście zauważyć można fakt, iż ich popularność powoli rośnie. Rzecz jasna nie dzieje się tak bez powodu – domy drewniane mają wszak mnóstwo atutów. Najistotniejszym okazuje się niewątpliwie wygląd – dopasowują się zarówno do willowej, jak i rustykalnej zabudowy. Ważne okazuje się też to, iż domy drewniane są przyjazne dla środowiska, gdyż są wznoszone tylko z odnawialnych surowców. Drewno potrafi również absorbować fale pochodzące od telewizorów i oczyszczać powietrze, a to sprawia, iż ich mieszkańcy lepiej sypiają oraz dbają o swoje płuca.

Najczęściej wybierane projekty domów góralskich

Najpopularniejszym typem domów drewnianych są rzecz jasna te przywodzące na myśl podhalańską zabudowę. Nierzadko wykonywane są z bali, zaś styl ich zdobienia nawiązuje do spuścizny Stanisława Witkiewicza. Rzecz jasna zauważymy także projekty domów góralskich, które wykonane są w nowoczesnym guście. Nierzadko także spotyka się projekty domów góralskich, które łączą różne style – na przykład części murowane. To sprawia, że projekty domów drewnianych bez strachu można zlecić także, kiedy chcemy wznieść je poza górami.

Jakiemu projektantowi powierzyć projekty domów góralskich?

Pamiętajmy, iż na wygodę życia w domu góralskim rzutuje w szczególności projekt, w myśl którego jest wzniesiony. Dlatego stawiając na takie rozwiązanie, warto sprawdzić wcześniejsze projekty architekta i dowiedzieć się, co sądzą o nim wcześniejsi zamawiający. Ważne jest, aby w jego portfolio znalazło się sporo projektów domów góralskich – przez to zyskamy pewność, iż nasze zamówienie będzie dobrze zrealizowane i spełni nasze potrzeby. Przy poszukiwaniach dobrze też dowiedzieć się, czy projektant współpracuje z ekipą, która wzniesie obiekt – dzięki temu inwestycja skończy się prędzej.

Lokalizacja:
"Piczura-Dom" S.C. Leopold Piczura i Stanisław Piczura
34-407 Ratułów nr 392

Mob.: +48 601 965 606, +48 880 861 800, +48 509 372 308
E-mail: [email protected]