Koniec z ręcznym księgowaniem faktur w firmie! O automatycznej księgowości

Wszystko, czego należy dowiedzieć się o automatycznej obsłudze należności, znajdziesz na flobo.io.

Właściciele firm cały czas szukają rozwiązań, które pozwolą im w prosty sposób zmniejszyć wydatki na działalność, a zarazem zredukować czas zarezerwowany na wykonywanie pomniejszych procesów biurowych. Polska aplikacja Flobo, która jest jedną z niewielu na naszym rynku aplikacji z rodzaju Finance Automation, umożliwia nie tylko automatyczne księgowanie przelewów, ale także automatyzuje windykację opóźnionych należności.

Jak działa automatyczne księgowanie faktur?

Automatyczna obsługa należności w aplikacji Flobo możliwa jest na skutek połączenia tego narzędzia z oprogramowaniem finansowo–księgowym i rachunkiem bankowym przedsiębiorstwa. Flobo czerpie dane o wydanych fakturach, a następnie kontroluje czy pojawiły się przelewy od kontrahentów. Połączenie z usługą mass collect banku, w którym firma posiada rachunek, umożliwia aplikacji rozróżnienie poszczególnych płatników, bowiem każdy z nich ma przydzielony niepowtarzalny numer rachunku bankowego, na który przekazuje należność. Automatyczna obsługa należności uwalnia przedsiębiorcę z uciążliwego obowiązku manualnego księgowania płatności, co pozwala mu skoncentrować się na wykonywaniu pozostałych ważnych dla sukcesu firmy zadań. Aplikacja Flobo do automatycznej obsługi należności zaspokoi oczekiwania nie tylko największych podmiotów, ale również i tych mniejszych, które każdego miesiąca wystawiają około stu dokumentów księgowych. Flobo dysponuje jeszcze jedną przydatną funkcją, niezmiernie przydatną dla tych przedsiębiorców, którzy nieustannie napotykają problemy z unikającymi opłat klientami – to opcja automatycznej windykacji.

Flobo – zobacz czy wdrożyć ją w Twojej firmie

Nie wiesz czy robot Flobo to przydatne rozwiązanie dla twojego przedsiębiorstwa? Flobo dostarcza kilka typów automatycznej obsługi należności, z których możesz wybrać tę, która perfekcyjnie spełni Twoje wymagania. Ten robot bez problemu księguje należności z tytułu abonamentów, zatem doskonale zda egzamin w szkołach językowych czy niepublicznych, innymi słowy tam, gdzie uczniowie płacą czesne. Z Flobo skorzystać mogą też domy wypoczynkowe, hotele, a nawet biura turystyczne – aplikacja obsłuży przelewy od klientów, zarówno te jednokrotne, jak i dokonywane w ustalonych transzach. A co z podmiotami świadczącym różne usługi? Gdy firma za zrealizowanie usługi pobiera opłaty z góry, Flobo będzie nadzorować wpłaty do zleceniodawców i nadawać dalszy bieg tylko opłaconym zamówieniom.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]