Motoreduktory, serwonapędy, silniki DC i BLDC – poznaj ich dostawcę

Poznaj ofertę dystrybutora silników elektrycznych na https://ultrarobotics.pl.

Automatyzacja procedur logistycznych i magazynowych oraz coraz powszechniejsze stosowanie robotyki w najróżniejszych gałęziach przemysłu, narzuca poszukiwanie efektywnych rozwiązań z obszaru układów napędowych i sterowania. Warszawska spółka Ultra Robotics odpowiada na to zapotrzebowanie oferując między innymi dokładne układy napędowe i sterowniki serwomechanizmów od najlepszych globalnych producentów.

Co oferuje Ultra Robotics? Produkty ELMO Motion Control i Eisele Antriebstechnik GmbH

Istniejąca od ponad dekady na rodzimym rynku spółka Ultra Robotics jest dystrybutorem przekładni falowych i planetarnych, silników prądu stałego oraz motoreduktorów (szczotkowych i bezszczotkowych) produkowanych z wysokiej klasy materiałów przez uznanych producentów. W asortymencie Ultra Robotics znaleźć można produkty niemieckiej marki Harmonic Drive, dostarczającej czułe kompaktowe serwonapędy wyróżniające się nadzwyczajną niezawodnością oraz żywotnością. Opracowane przez Harmonic Drive przekładnie i napędy znajdują zastosowanie m.in. w produkcji robotów przemysłowych, frezarek czy sprzętu medycznego, a przez wzgląd na możliwość ich użytkowania w trudnych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, korzysta się z nich także w kosmonautyce, lotnictwie oraz kriogenice.

Ultra Robotics jest także dostawcą produktów firmy ELMO Motion Control z Izraela, znaną z najmniejszych sterowników serwo na rynku (napędy Platinum Twitter), które wyróżniają się wysoką mocą obliczeniową z znacznymi zasobami pamięci, wysoką przepustowością i szeroką obsługą informacji zwrotnych, a ich sprawność oscyluje na pułapie 99% także przy niewielkich wymiarach. Z kolei jej serwonapędy z linii GOLD doskonale sprawdzają się w skrajnych warunkach, w tym nie tracą funkcjonalności przy znacznej wilgotności (nawet do 90%), narażeniu na intensywne wstrząsy mechaniczne i drgania, a także przy nagłej zmianie temperatury, której różnica może wahać się od +70 do -40 °C.

Firma Ultra Robotics ma w ofercie też rozwiązania od Eisele Antriebstechnik GmbH, Sesame Motor Corp, Bodine Electric Company i Positec.

Lokalizacja:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]