Wyprawy w góry – dla zapaleńców aktywnej turystyki górskiej

Wyprawy górskie dla początkujących - więcej o ofercie na https://www.exploruj.pl/rodzaj-wyprawy/wyprawy-gorskie/.

Lubisz zastrzyk adrenaliny oraz ekstremalne dyscypliny sportu? Jeżeli jesteś czynnym podróżnikiem doceniającym świetnie przygotowane i bezpieczne wyprawy pod okiem profesjonalnych przewodników, sprawdź wyprawy w góry organizowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – 3 szczeble trudności

Exploruj.pl przygotowuje trekkingi, których celem są szczyty prawie wszystkich kontynentów. Propozycja skierowana jest do zwolenników turystyki górskiej, zarówno zakładów pracy, jak i klientów indywidualnych, którzy preferują aktywny wypoczynek i zdobyły już umiarkowane doświadczenie w analogicznych ekspedycjach. Żeby partycypować w wyprawie konieczny jest dobry stan zdrowia oraz świetna kondycja fizyczna. Prowadzone przez nas wyprawy w góry dzielimy na trzy warianty o różnym szczeblu trudności – trekkingi bardzo wymagające, wymagające oraz na poziomie umiarkowanym. Wariant umiarkowany to wyprawa dla osób sprawnych fizycznie, które zdobyły już doświadczenie w eskapadach na szczyty gór powyżej 4 km n.p.m. Bardzo wysokim poziomem trudności cechują się wyprawy bardzo wymagające, które rekomenduje się osobom o ponadprzeciętnej wytrzymałości i szerokich umiejętnościach.

Z jakiej przyczyny powinieneś postawić na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry przynoszą silne doznania. Pozwalają przy tym zrealizować marzenia i sprawdzić się w niecodziennych sytuacjach. Firma zatrudnia wykwalifikowanych przewodników i liderów znających dogłębnie charakter górskiego krajobrazu, ale również ochoczo dzielących się posiadanymi umiejętnościami z uczestnikami wyprawy. Potrafią oni także zmniejszyć ewentualne ryzyko w ekstremalnych wypadkach. Exploruj.pl oferuje wyprawy m.in. w Alpy, Himalaje czy na pasmo Pirin.

Lokalizacja:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]