Chcesz opanować malarstwo cyfrowe? Wybierz kurs digital painting

Digital painting. Więcej informacji na http://tinyurl.com/yy99dcwd.

Digital painting, czyli malarstwo cyfrowe, to technika która w ostatnich latach zdobywa coraz większą popularność i jest szeroko używana m.in. w grach komputerowych, filmie i reklamie. Chciałbyś rozwinąć się zawodowo lub hobbystycznie? Sprawdź ofertę kursu digital painting i poznaj techniki rysunku cyfrowego, dzięki którym będziesz edytować grafikę w Photoshopie, jak również rozwijać koncept wyimaginowanych światów i tworzyć bajkowe postaci. Kurs obejmuje także kompleksową wiedzę z zakresu modelowania 3D, która przydaje się w czasie tworzenia zasobów do grach komputerowych.

Kurs digital painting – jaki ma program?

Kurs digital painting to niewielkie grupy, najwyżej 8-osobowe, a każda lekcja rozpoczyna się od wykładu. Kurs podstawowy to 10 zajęć trwających po trzy godziny zegarowe. Lekcje odbywają się w cyklu tygodniowym, a w ich toku kursanci poznają działanie programów graficznych, podstawy proporcji i anatomii człowieka oraz malarstwa, dowiadują się, jak używać warstw i masek, odwzorować światło, a także tworzą własne postaci. Nauka technik jak np. photobashing i matte painting umożliwiają uzyskanie spektakularnych efektów. Kompetentni instruktorzy z obszernym portfolio własnych prac w każdej chwili służą profesjonalną poradą, prowadzą korekty i asystują uczestnikom kursu w tworzeniu wspaniałych rysunków cyfrowych.

Kurs digital painting – dla amatorów i przyszłych profesjonalistów

Na kurs digital paintingu przyjmowane są osoby, które ukończyły 15 lat. Jest przeznaczony zarówno dla amatorów, pragnących doskonalić posiadane zdolności w zakresie cyfrowego malarstwa, jak również dla kandydatów na studia na Akademiach Sztuk Pięknych oraz osób chcących pracować w branżach związanych z reklamą, animacją, filmem i grami komputerowymi.

Lokalizacja:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]