Czy warto zapisać się na kurs rysunku?

Potrzebujesz szczegółowych wiadomości o kursie rysunku dla dzieci Kraków? Znakomicie trafiłeś! Wejdź na domin-krakow.pl.

Lubisz rysować i chciałbyś zdobyć nowe umiejętności? A może wybierasz się na studia i pragniesz zdać egzamin na Wydział Sztuki na Akademii Sztuk Pięknych? Zapisz się na wszechstronny kurs rysunku, który pozwoli Ci poprawić kreskę, poszerzać horyzonty i zwiększyć Twoje szanse na studia na wymarzonej uczelni w kraju lub za granicą. Dostępne w Krakowie kursy rysunku dla dorosłych i dzieci zapewniają życzliwą atmosferę oraz najlepsze efekty nauki. Kursanci mogą korzystać z nauki historii sztuki, pracowni otwartej codziennie, jak również porad online.

Dla kogo dedykowany jest kurs rysunku?

Kurs rysunku dla dorosłych powstał dla pasjonatów, którzy chcą realizować się na artystycznych kierunkach studiów, takich jak malarstwo albo grafika. Na kursy tego rodzaju zapisują się także osoby zainteresowane architekturą wnętrz, digital designem czy wzornictwem przemysłowym. Wspaniałą propozycją na wykorzystanie urlopu jest wakacyjny kurs rysunku, innymi słowy intensywne warsztaty, które umożliwiają zdobycie nowych umiejętności w krótkim czasie. Oferta szkoły rysunku to również kurs rysunku architektonicznego, digital painting, kurs przygotowujący na ASP oraz rysunek dla młodzieży 13-16. Każdy znajdzie warsztaty stosowne do własnych zainteresowań.

Kurs rysunku dla dorosłych i dzieci – czy warto się zapisać?

Jesteś zainteresowany warsztatami przygotowującymi do studiów? A może chciałbyś zainwestować w talent dziecka? Kurs rysunku dla dzieci w wieku 6-12 lat pozwala rozwijać zdolności plastyczne i kreatywność u maluchów, co na pewno zaprocentuje w przyszłości. Zajęcia prowadzone są w przyjaznej atmosferze, a doświadczeni nauczyciele nie tylko doradzają, ale też inspirują. Zapisz się na kurs rysunku już teraz!

Lokalizacja:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]