Kurs kulinarny – korzystaj z doświadczenia szefów kuchni

Warsztat kulinarny Kraków - sprawdź informacje o ofercie na http://tinyurl.com/sfrh4zy.

Uczestnictwo w warsztacie kulinarnym to wspaniały sposób na pozyskanie dodatkowych umiejętności – poznanie odpowiednich technik produkcyjnych oraz tajników najrozmaitszych receptur albo po prostu powtórzenie podstaw gotowania. Do kogo adresowana jest oferta? Dlaczego warto zapisać się na warsztat kulinarny?

Warsztat kulinarny – nie tylko dla amatorów

Kunsztu w gotowaniu nie zdobywa się w krótkim czasie – mistrz kulinarny potrzebuje czasu, by nauczyć się sekretnych receptur i doskonalić swoją wiedzę. Jeżeli chcesz naśladować najlepszych, zapisz się na warsztaty kulinarne i skorzystaj z doświadczenia doświadczonych kucharzy, którzy opanowali arkana sztuki kulinarnej, a teraz dzielą się nimi z mniej doświadczonymi kursantami. Propozycja skierowana jest do różnych odbiorców – zarówno do osób, które pragną podnieść posiadane już kompetencje, ja i do pasjonatów, którzy dopiero zaczynają swoją historię z kuchnią. Warsztaty kulinarne gwarantują znaczną różnorodność tematyczną – można wziąć udział w szkoleniu z kuchni włoskiej, doskonalić receptury deserów, ciast i innych wyrobów cukierniczych, uczyć się przygotowywać doskonałe steki wołowe, a także poznać przepisy vege.

Teoria oraz praktyka – jak przebiegają kursy kulinarne?

W jaki sposób prowadzone są kursy? Warsztaty kulinarne są dwuczęściowe – odbywa się szkolenie praktyczne i teoretyczne. Wprowadzenie teoretyczne skupia się na objaśnieniu podstawowych czynności, z kolei etap praktyczny jest w całości dedykowany nauce przygotowania konkretnych potraw. Uczestnicy wszystkie dania przygotowują własnoręcznie, uczą się również przystrajania potraw na talerzu, a wszystko przebiega pod uważnym okiem szefów kuchni. Pragniesz zdobyć nowe umiejętności kucharskie i serwować swoim gościom apetyczne potrawy? Jeżeli szukasz efektywnych kursów kulinarnych koncentrujących się na praktyce, sięgaj po kursy oferowane przez wykwalifikowanych szefów kuchni, którzy mają spore doświadczenie zawodowe.

Lokalizacja:
Warsztat Qulinarny
ul. Okulickiego 51 lokal 282
31-637 Kraków

Mob.: +48 662 311 637, +48 507 771 680
E-mail: [email protected]