Nauka rysunku dla amatorów i przyszłych studentów ASP

Nauka rysunku Kraków - tutaj dowiesz się więcej o aktualnej ofercie.

Rysowanie może być sposobem na życie i wyrażeniem siebie, niemniej jednak także ci, którzy nie wiążą z nim swojej przyszłości zawodowej, mogą wynieść z niego ogromne korzyści. Wykazano wszak, że nawet nieprofesjonalne rysowanie pozytywnie oddziałuje na naszą psychikę oraz emocje. Pomaga się odstresować i zapomnieć o codziennych problemach, jest też ważnym elementem edukacji. Spore korzyści płynące z rysowania sprawiają, iż spory odsetek ludzi postanawia poprawić swoje plastyczne kwalifikacje. Taką sposobność daje nam szkoła rysunku prowadzona przez zawodowych artystów.

Lekcje rysunku – dla kogo?

Grono osób, do których adresowana jest oferta lekcji rysunku, jest bardzo szerokie. Niektóre zajęcia przygotowywane są z myślą o dzieciach, dla których są sposobnością do rozwijania wyobraźni, umiejętności manualnych i wrażliwości. Mnóstwo osób zaczynających naukę rysunku to licealiści, którzy przygotowują się do egzaminów wstępnych na Akademię Sztuk Pięknych – dotyczy to przede wszystkim takich miast jak Poznań, Katowice, Kraków czy Wrocław. Nie brakuje też kursów adresowanych do początkujących – osób, które po prostu lubią rysować i chcą robić to jeszcze lepiej, w pełni wykorzystując swoje możliwości.

Czego nauczymy się na lekcjach rysunku?

Szkoła rysunku oferuje kursy dopasowane do potrzeb odbiorców o rozmaitych zainteresowaniach artystycznych. Mnóstwo czasu przeznacza się na rysunek – to bez wątpienia najpopularniejszy rodzaj plastycznej działalności. Tylko niewiele mniejszym zainteresowaniem cieszą się zajęcia z malarstwa. Nauka rysunku i malarstwa to rzecz jasna nie jedyne kursy, które możemy wybrać. Dobre szkoły oferują także naukę rysunku architektonicznego oraz digital painting (czyli malarstwa cyfrowego).

Lokalizacja:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]