Catering na dowóz – organizacja wydarzeń i przyjęć na najwyższym poziomie

Sprawdź, komu zlecić catering z dowozem.

Gdy planujesz ważne wydarzenie prywatne lub biznesowe, na które chcesz zaprosić ogromną liczbę gości, na ogół nie dasz rady osobiście zatroszczyć się o poczęstunek dla uczestników. Nie każdą okoliczność da się obsłużyć kupując małe przekąski oraz soki w supermarkecie – prestiżowe wydarzenia zazwyczaj potrzebują stosownej oprawy też w obszarze potraw. Zatem nie powinno się położyć na stolikach uczestników najzwyklejszych ciasta i oranżady. W takich przypadkach najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z usługi cateringowej.

Usługa cateringowa – bądź otwarty na sugestie

Podmioty świadczące usługi cateringowe na ogół oferują kilka jego wariantów. Są to catering okolicznościowy, zamawiany najczęściej na chrzciny, urodziny czy wesela, catering dla firm oraz catering świąteczny, czyli przygotowanie posiłków na Wigilię. Oferty te są odpowiednio dopasowane do potrzeb konkretnych imprez, przez co znacznie różnią się od siebie m.in kosztem i wachlarzem posiłków sugerowanych w ramach usługi. Postanawiając o skorzystaniu z usług firmy cateringowej trzeba pamiętać, by w kontakcie z usługodawcą jasno wyszczególnić swoje oczekiwania, a zarazem być także otwartym na jego wskazówki. Wszak dla caterera pomoc w obsłudze eventów rozmaitego typu to codzienność, zatem doświadczenie zdobyte w tej branży umożliwia mu znajdowanie rozwiązań, które usatysfakcjonują większość gości.

Usługi cateringowe – menu przyrządzone przez wykwalifikowanych szefów kuchni

Organizacja dań choćby dla małej grupy gości jest trudnym zadaniem, przede wszystkim wówczas, gdy musimy wykonać to osobiście. Zlecenie usługi cateringowej doświadczonej firmie to zatem spora oszczędność czasu, który przyda się na koordynację innych ważnych aspektów eventu. Daje to również możliwość zaserwowania gościom wybornych dań przyrządzanych przez najlepszych szefów kuchni. Warto przy tym podkreślić, iż istotną cechą posiłków dostarczanych przez firmy cateringowe, jest nie tylko to jak smakują, ale również ich wygląd. Co więcej podmioty, które zajmują się obsługą dużych eventów zapewniają również swoją doświadczoną kadrę kelnerską.

Lokalizacja:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]