Catering na wesela – powierz go zespołowi doświadczonych szefów kuchni i kelnerów

Sprawdź, jak zamówić organizację przyjęć weselnych w Krakowie.

Przyjęcia okolicznościowe, będące zazwyczaj ważnym zdarzeniem dla całej rodziny, jak przykładowo śluby, komunie bądź chrzciny, od wielu już lat przestały być organizowane w mieszkaniach zaledwie dla bliskiego kręgu krewnych i znajomych. Współcześnie są to przyjęcia, na które sprasza się nierzadko nawet i sto osób. Ewidentne jest zatem to, iż jedna osoba nie będzie w stanie w pojedynkę ułożyć jadłospisu, a potem przygotować i dostarczyć posiłki uczestnikom przyjęcia, zwłaszcza, jeśli zabawa może trwać kilka godzin i toczy się w wynajętej sali. Stąd też pojawiło się duże zapotrzebowanie na kompleksowe usługi cateringu weselnego.

Catering na wesele – wyborny obiad, który oczaruje gości

Organizacja przyjęcia weselnego to intensywny stres, wywołany dziesiątkami godzin straconych na układanie listy gości, wybór wystroju sali, przygotowanie zaproszeń i poszukiwanie zespołu, który zapewni muzykę do tańca. To również konieczność zamówienia wystarczającej ilości przekąsek i trunków podawanych w trakcie przyjęcia, a co istotne – przyrządzanie ciepłych dań, które oczarują zaproszonych gości i zgromadzą ich wszystkich przy wspólnym stole. Obiad na przyjęciu weselnym musi mieć odpowiednią oprawę. Zaproszeni bowiem oczekują tego, aby stoły były pięknie ozdobione i poprawnie nakryte, potrawy były wyśmienite i ładnie ułożone na talerzach, a także by obsługa w profesjonalny sposób podawała biesiadnikom następne posiłki. Wysoki stopień organizacji mogą zapewnić jedynie firmy cateringowe zatrudniające doświadczonych managerów, szefów kuchni oraz kelnerów, gotowych na obsługę imprez zarówno pod gołym niebem, jak i tych odbywających się w domach weselnych.

Catering na wesele – menu dopasowane do charakteru przyjęcia

Wesela rządzą się własnymi normami, nie tylko w kwestii zabaw dla zaproszonych, ale też i oczekiwanych potraw. Firmy cateringowe przeważnie posiadają ułożoną wstępnie listę proponowanych dań głównych, przekąsek oraz napojów odpowiadających stylistyce wesel. Bazową ofertę można poznać na stronie firmy bądź dostać tę informację nawiązując kontakt z jej reprezentantem. Klient ma więc możliwość sam skomponować kartę dań z zaproponowanych dań. Powinno się jednakże podkreślić, iż firmy cateringowe są także otwarte na nowe sugestie i często na prośbę klienta zgadzają się przyrządzić indywidualne kompozycje potraw.

Lokalizacja:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]