Catering okolicznościowy – menu dostosowane do budżetu i potrzeb zamawiającego

Catering okolicznościowy - więcej szczegółów o tej usłudze poznasz tutaj.

Zbliża się ważna dla ciebie data i chcesz celebrować ją wraz z rodziną i znajomymi. Niestety jest to liczne grono gości, których wypada nie tylko mieć gdzie usadowić, ale także podjąć ich wybornymi posiłkami i trunkami. Możesz próbować przyrządzać je na własną rękę, ale przy dużej liczbie biesiadników trudno jest wygospodarować na to kilkanaście wolnych godzin. Dodatkowo to twoje święto i pragniesz się na nim doskonale bawić, a nie zamknąć się w kuchni albo służyć za kelnera. Dlatego organizację posiłków na rodzinne imprezy zalecamy zlecić firmie zajmującej się cateringiem okolicznościowym.

Catering okolicznościowy – przygotowanie dań zleć profesjonalistom!

Gdy wspomina się o cateringu większość osób myśli wpierw o cateringu na wesele albo eventach firmowych. Jeszcze kilka lat temu punktem honoru każdego gospodarza była osobista organizacja ważnych spotkań rodzinnych i dopiero przy faktycznie ogromnej liczbie biesiadników rozważał on możliwość zamówienia fachowej pomocy w tym obszarze. Działo się również tak dlatego, iż przez wiele lat firmy cateringowe nie świadczyły obsługi mniejszych rodzinnych zabaw, a niekiedy także tych dużych, jeśli nie było to związane z wynajmem sali. Współcześnie catering okolicznościowy dostępny jest dla każdego – zatem czy skorzystamy z opcji wynajmu lokalu czy wygodniej będzie urządzić imprezę we własnym domu albo ogrodzie, firma cateringowa dostarczy nam w wybrane miejsce zamówione posiłki.

Catering okolicznościowy – obsługa komersów, komunii i chrzcin

Catering okolicznościowy jest literalnie usługą dostępną na dowolne rodzinne święto (lecz nie tylko!). Najlepsi szefowie kuchni bez trudu opracują jadłospis współgrające z formą wydarzenia, nieważne czy potrzebny ci catering na chrzciny, na komunię bądź na imieniny. Catering okolicznościowy obejmuje również obsługę komersów, półmetków i studniówek. Wypatrując firmy świadczącej tę usługę zalecamy wybrać taką, która jest w stanie dostosować menu do potrzeb i – co najważniejsze –możliwości finansowych osoby zamawiającej, jak również kompleksowo obsłużyć wydarzenie, m.in. udostępniając doświadczonych kelnerów czy pomagając w ustawieniu i przyozdobieniu stołów.

Lokalizacja:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]