Chcesz zorganizować ważną imprezę? Sprawdź ofertę sal do wynajęcia

Lokal na imprezę Kraków - dowiedz się więcej o ofercie na palacradziwillow.pl.

Imprezy firmowe to nie tylko zloty integracyjne bądź plenerowe grille dla zatrudnionych i ich rodzin, mające na celu zbudowanie trwałych więzi między pracownikami i pracodawcą. Coraz częściej przedsiębiorstwa organizują ekskluzywne eventy, m.in. po to, aby uczcić zdobyte nagrody, jak również przeróżne sympozja, szkolenia oraz gale dla partnerów biznesowych. Takie imprezy wymagają dobrego planowania, zwłaszcza jeśli mają być wykorzystane potem działaniach promujących markę.

Jak dobrać lokal na urządzenie imprezy firmowej?

Jeśli nie posiadamy w budynku firmy odpowiednich wnętrz, w których można zorganizować bankiet, należy szukać ofert wynajmu sal, które zdołają pomieścić wszystkich sproszonych uczestników uroczystości. Kluczowe jest, żeby miejsce, w którym planujemy imprezę pasowało swoim wystrojem do rangi organizowanej uroczystości. Ekskluzywne bankiety dla kontrahentów marki, w trakcie których świętowany jest jej sensacyjny sukces, nie powinny odbyć się w zwykłej sali. Powinno się w takich sytuacjach zaplanować imprezę w jedynym w swoim rodzaju miejscu, które ostatecznie podkreśli rangę uroczystości. Z kolei jeśli na event sproszone będą osoby nie mieszkające w najbliższym sąsiedztwie lokalu, warto wybrać salę, znajdującą się obok bogatej bazy hoteli, do której można dotrzeć w kilkadziesiąt minut.

Masz już lokal na imprezę? – pamiętaj o zamówieniu cateringu

Planując event firmowy nie wolno pominąć tak ważkiego elementu, jak zagwarantowanie uczestnikom ciepłych oraz zimnych napojów i posiłków. Idealnym rozwiązaniem będzie powierzenie tego obowiązku kompetentnej firmie trudniącej się cateringiem, która zatroszczy się nie tylko o przyrządzanie i dostarczenie w wyznaczoną lokalizację wybornych potraw dla uczestników, ale też doradzi w sprawie menu i weźmie na siebie nakrycie stolików. W czasie ekskluzywnych gal wskazane jest także zapewnienie obecnym na sali nieskazitelnej obsługi. Opłaca się zatem postawić na usługi firm cateringowych mających w swoim teamie wykwalifikowanych kucharzy, którzy przygotują nie tylko pyszne, lecz i rewelacyjnie wyglądające dania, jak również kelnerów, którzy podadzą potrawy do stołu w szykowny sposób.

Lokalizacja:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]