Doradztwo w przetargach

Doradztwo w przetargach. Kiedy warto?

Kancelarie, jakie specjalizują się w doradztwie w przetargach publicznych, oferują swoje usługi obu stronom postępowania przetargowego – podmiotom organizującym przetargi oraz podmiotom składającym oferty. Usługa często ma charakter kompleksowy i obejmuje praktycznie wszelkie aspekty przetargu publicznego.

Na czym polega doradztwo przetargowe / doradztwo w przetargach /doradztwo w przetargach publicznych?

Kancelarie specjalizujące się w doradztwie przetargowym pomagają zarówno podmiotom, które pragną zorganizować przetarg, innymi słowy zamawiającym, jak również wykonawcom, czyli firmom potrzebującym wystartować w przetargu oraz złożyć ofertę.

Doradztwo w przetargach zawiera szereg aspektów. W wypadku wykonawców będzie to pomoc w przygotowaniu oferty zgodnej z warunkami przetargu. Z kolei w wypadku zamawiających może to być całościowe przygotowanie i prowadzenie działania przetargowego, pomoc w agregacji zamówień, opracowanie procedur oraz regulaminów czy audyt wewnętrzny specyfikacji postępowania przetargowego i ofert, jakie na niego napłynęły.

Przetargi / przetargi publiczne. Z jakiego powodu należałoby zdecydować się na usługę doradztwa

Kancelarie, które zajmują się konsultingiem w przetargach publicznych, są perfekcyjnie przygotowane pod kątem ustawodawczym do zaplanowania, przygotowania oraz prowadzenia przetargu, a także do stworzenia propozycji przetargowej. Mają także wielkie doświadczenie w tej materii, mogą służyć pomocą oraz poradą na dowolnym etapie działania przetargowego.

Lokalizacja:
Kancelaria Doradztwo-Przetargi sp. z o.o.
Wały Piastowskie 1/ 1508
80-855 Gdańsk

Mob.: 606 205 108
E-mail: [email protected]