Opieka nad grobem

Na www.pong-malopolska.pl zlecisz sprzątanie grobów Kraków.

Wygląd nagrobków naszych krewnych jest dowodem naszego szacunku. Nie zawsze jednak mamy chwilę, by się nimi zająć – nawet, jeśli pomniki zlokalizowane są w tej samej miejscowości, w którym mieszkamy. Największe trudności stają się naszym udziałem jednak, jeśli naszych krewnych pożegnaliśmy w innej miejscowości – w takich przypadkach na opiekę nad grobami niewątpliwie nie zarezerwujemy sobie czasu. Nie sprawia to na szczęście, że miejsca spoczynku muszą pozostać brudne – doskonałym rozwiązaniem okaże się wtedy świadczona przez firmy opieka nad grobami. Co nam daje taka usługa?

Popularność opieki nad grobami – skąd się bierze?

Na opisywaną usługę stawiają nie tylko osoby, którym brakuje wolnej chwili – wśród klientów działających w tym sektorze firm łatwo znaleźć również osoby starsze, które na sprzątanie grobów zmarłych krewnych zwyczajnie nie mogą sobie pozwolić. Firmy, których domeną jest opieka na grobami często oferują także pochodne usługi, czyli zakładanie siedzeń albo pomoc w dopełnieniu najtrudniejszych formalności lub poprawienia napisów.

Ile zapłacimy za opiekę nad grobami?

Stawki, które należy zapłacić pracownikom opiekującym się pomnikami naszych krewnych są bardzo zróżnicowane. Zależne są w szczególności od rodzaju pomocy – gdy zlecamy jedynie jednorazowe czyszczenie, zapłacimy od 30 do 40 PLN. Gdy natomiast zależy nam, by firma czyściła nagrobek regularnie, musimy liczyć się z kosztem około czterystu PLN co dwanaście miesięcy. Pamiętajmy, iż koszty zależne są także od rozmiarów grobów, a najbardziej kosztowne okazuje się czyszczenie wieloosobowych grobowców.

Lokalizacja:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]