Parking przy lotnisku – wygodne parkowanie bez obaw o auto

Jesteś zainteresowany ofertą parkingu w Balicach? Zajrzyj w to miejsce, żeby dowiedzieć się więcej.

Podróż samolotem jest popularnym środkiem transportu, preferowanym przez biznesmenów, jak i turystów. Jednak zanim usiądziemy w fotelu samolotu, by udać się na wycieczkę musimy w jakiś sposób dojechać do portu lotniczego. Jeśli zdamy się na publiczne środki transportu, nasze problemy w kwestii dojazdu skończą się po dotarciu do lotniska. Jeśli jednak preferujemy skorzystać z prywatnego samochodu, pojawi się problem: gdzie go zaparkować w trakcie naszej podróży?

Strzeżony parking przy lotnisku – zostaw samochód pod opieką

Oczywiście najłatwiejszym rozwiązaniem jest poprosić znajomego lub członka rodziny o podwózkę na lotnisko, a później o odebranie po naszym powrocie. Nie każdy jednak ma możliwość zorganizować sobie taki transport, ponieważ wiele wylotów ma miejsce w godzinach nocnych lub w godzinach roboczych. Szczęśliwie obok wielu dużych portów lotniczych, np. w podkrakowskich Balicach, powstały całodobowe parkingi, na których za niewielką opłatą możemy zostawić auto na kilkanaście dni. Użytkowanie takich parkingów jest w pełni bezpieczne – naszego auta pilnuje profesjonalna ochrona, , a pozostawione auta objęte są ubezpieczeniem na czas postoju.

Pomoc techniczna, transfer na lotnisko, rezerwacja miejsca – co zapewniają strzeżone parkingi w Balicach?

Długoterminowe parkingi przy lotniskach zwykle zapewniają też dodatkowe udogodnienia. Na przykład te mieszczące się w Balicach koło Krakowa zapewniają całodobowo swoim klientom transfer na lotnisko, więc dostaniemy się do portu lotniczego w kilka minut i to razem z walizkami. Kierowca parkingu zabierze nas z lotniska także po powrocie. Jeśli w naszym samochodzie rozładuje się akumulator albo zejdzie powietrze z kół, możemy skorzystać z urządzeń rozruchowych, kompresora lub poprosić o pomoc obsługę parkingu. A właściciele pojazdów elektrycznych będą mogli użyć odpowiedniej stacji do ładowania. Na parkingu przy lotnisku można też sprawdzić przed podróżą wagę bagażu podręcznego i zyskać pewność, że nie przekracza dopuszczalnych limitów.

Lokalizacja:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]