Producent zabudów samochodowych – co oferuje?

Sektor transportu wciąż się rozwija, m.in. na skutek globalizacji, a także pojawiania się nowych rynków eksportu oraz importu. Z tej przyczyny potrzebuje również coraz to lepszych rozwiązań, przede wszystkim tych związanych z modernizacją procesów transportu dóbr. Powstała w Polsce spółka Gniotpol Trailers, producent przyczep i zabudów samochodowych, od 3 dekad wychodzi naprzeciw nieustannie zmieniającemu się zapotrzebowaniu branży transportowej.

Zabudowy przestrzenne na zamówienie prekursorskie projekty

Gniotpol Trailers Sp. z o.o. jest ekspertem w produkcji przyczep i zabudów samochodowych. Firma produkuje zestawy BDF (do transportu intermodalnego), kubaturowe (przyczepy dwu- i jednoosiowe) oraz solo (na przykład z windą hydrauliczną ułatwiającą załadunek). To także producent przyczep i innych rozwiązań opracowywanych i wykonywanych na zamówienie dla wymagających kontrahentów, w tym wojska oraz oddziałów specjalnych. W produkcji stosowane są zawsze surowce wysokiej klasy, pochodzące od uznanych partnerów. Doświadczenie uzyskane przez ostatnie 3 dekady pozwala spółce Gniotpol Trailers na tworzenie innowacyjnych projektów na światowym poziomie, co potwierdza m.in. sukces strzeżonych patentem zestawów kubaturowych z linii 2504, powstałych do przewozu wyjątkowo wymagających ładunków.

Producent przyczep – kompleksowy serwis

Producent zabudów samochodowych Gniotpol Trailers Sp. z o.o. oferuje również kompleksowe usługi serwisowe, nie tylko w trybie mobilnym i stacjonarnym (w firmowym zakładzie w miejscowości Malnia albo w kilku punktach ASO). W przypadku usługi mobilnej niezbędne naprawy wykonywane są na terenie krajów Unii Europejskiej w terminie wyznaczonym przez zamawiającego. Gniotpol Trailers Sp. z o.o. dba również o komfort odbiorców, którzy wykonują naprawy samodzielnie. Części zamienne do przyczep spółki są zawsze dostępne, co minimalizuje okres oczekiwania na ich otrzymanie do minimum, dzięki czemu znacznie skraca to serwis zarówno drobnych usterek, jak i przeprowadzenie dużych napraw.

Zdjęcie pochodzi ze strony gniotpol-trailers.com.