Sala na przyjęcie weselne – jak wybrać tę najlepszą?

Potrzebujesz więcej wiadomości o salach weselnych w Krakowie i okolicach? Idealnie trafiłeś! Kliknij tutaj.

Ceremonia ślubna i następujące po nim uroczystości weselne to dzień, o którym bliscy młodej pary i ich goście będę pamiętać przez kilka kolejnych miesięcy, a czasem nawet lat. Jeśli narzeczeni zechcą urządzać przyjęcie dla sporej ilości osób, pierwszym wyzwaniem, z jakim będą musieli się zmierzyć, jest wybranie odpowiedniej sali weselnej, w której goście będą bawić się w ten uroczysty dzień w najlepszych warunkach.

Dom weselny – wybierz wszechstronną obsługę

Szukając lokalu na wesele narzeczeni powinna wziąć pod uwagę kilka dość istotnych okoliczności. Na początek musi znać ilość zaproszonych krewnych i znajomych, żeby mieć pewność, iż w wybranej sali weselnej bez trudu znajdzie się wystarczająco przestrzeni dla wszystkich. Goście muszą mieć wyznaczone miejsce ich przy stoliku, ale ważne jest też, aby mieli gdzie tańczyć. Prócz tego narzeczeni powinni sprawdzić w jakiej odległości od miejsca zawarcia ślubu znajduje się dom weselny i czy droga do niego nie będzie uciążliwa. Jeśli na przyjęcie weselne zaproszeni są krewni i znajomi z odległych krańców Polski, trzeba szukać domu weselnego, w pobliżu którego znajduje się rozbudowana sieć hoteli. Trzecią kwestią jest samo zaplanowanie wesela, czyli przygotowanie menu, załatwienie obsługi kelnerskiej oraz oprawy muzycznej i przystrojenie sali . Takie czynności mogą przekroczyć możliwości pary młodej, więc warto wybrać ofertę domów weselnych, które proponują wsparcie w zakresie wszechstronnej organizacji przyjęcia weselnego.

Dom weselny w podkrakowskich Balicach – przyjęcie ślubne z królewską oprawą

Młode pary z małopolski, w szczególności z Krakowa i okolicznych miejscowości, mogą zorganizować przyjęcie weselne w wyjątkowo malowniczym obiekcie, jakim jest Pałac Radziwiłłów zlokalizowany w Balicach. W jego wnętrzach wesela urządzane są od setek lat, a każde z nich wyróżnia się olśniewającą oprawą. Pałac dysponuje czterema salami zdolnymi podjąć ponad setkę gości. Wesele można urządzić również w ogrodzie przed Pałacem, a wtedy brać udział w nim zdoła bez mała około 350 zaproszonych. Plusem tego domu weselnego w Balicach jest to, że położony jest tylko 12 km od Krakowa, który ma bardzo bogatą bazę hotelową. Podróż orszaku ślubnego z kościoła do Pałacu nie powinien zatem trwać dłużej aniżeli mniej więcej pół godziny.

Lokalizacja:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]