Tworzenie sklepów internetowych – kilka słów o sklepie WooCommerce

Wdrożenia WooCommerce - usługi dla Ciebie.

Posiadasz firmę i zamierzasz poszerzyć jej działania o sklep online? Jeżeli posiadasz już stronę firmową na WordPressie, jak również jeśli nie dysponujesz w ogóle stroną www i musisz zacząć od podstaw, sklep na wtyczce WooCommerce jest doskonałym wyjściem.

Dlaczego opłaca się założyć sklep WooCommerce?

Z uwagi na to, jak szeroką popularnością cieszą się witryny tworzone z zastosowaniem WordPressa, nie trudno dojść do wniosku, że w konsekwencji opracowano wtyczkę pozwalającą na postawienie sklepu online na tym systemie zarządzania treścią. WooCommerce, gdyż tak nazywa się owa wtyczka, ma niemało atutów. Podobnie jak stronę na WordPressie, sklep WooCommerce można szybko spersonalizować z użyciem płatnych bądź darmowych motywów, a jego obsługiwanie jest proste. Sklep WooCommerce da się optymalizować pod kątem przeróżnych wyszukiwarek, co sprawia, że łatwiej jest pozyskać pozycje w Top10 w wynikach organicznych, a w konsekwencji szybciej dać się znaleźć większej grupie klientów. Na skutek instalacji stosownych wtyczek podnosi się również ergonomia sklepu. Łatwo można w nim założyć płatności on-line i udostępnić użytkownikom wykonanie przelewów za towary np. przez Przelewy24.pl czy DotPay.pl. WooCommerce pozwala również na ewaluacjęwyników sprzedaży (generowanie rozmaitego rodzaju statystyk) oraz zespolenie z systemami firm kurierskich.

Tworzenie sklepu WooCommerce zostaw ekspertom

Tworzenie sklepów WooCommerce rekomendujemy powierzyć specjalistom, którzy nie tylko przystosują dowolny szablon do osobistych preferencji klienta, ale też zadbają o prawidłową semantykę kodu sklepu, użycie tylko koniecznych, przetestowanych wtyczek oraz jego bezpieczeństwo. W obrębie sklepu WooCommerce profesjonaliści stworzą też blog, na którym łatwo można informować klientów o nowościach oraz promocjach albo zamieszczać recenzje i poradniki dotyczące sprzedawanych w sklepie artykułów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]