Utwardzony parking przy lotnisku – zostaw tu auto i ciesz się wakacjami

Parkingi Kraków lotnisko. Zdobądź więcej informacji.

Główne zalety lotów samolotem, które spowodowały, że tego typu transport zyskał niebywałą popularność, to szybkość, komfort i możliwość przybycia nawet w najbardziej odległe miejsca świata. Wyjazd, którego częścią jest przelot samolotem, łączy się jednak z drobnymi uciążliwościami, z których najbardziej odczuwalną jest niewątpliwie konieczność dotarcia do portu lotniczego – a masa osób w tym celu jest zmuszona wszak przejechać dziesiątki kilometrów. Tak długą trasę najlepiej jest pokonać swoim samochodem. Co jednakże uczynić z nim w trakcie samego urlopu? Jak po jego pozostawieniu trafić na lotnisko? Te oraz inne komplikacje łączące się z dotarciem do portu lotniczego swoim samochodem rozwikła skorzystanie z dobrze przygotowanego parkingu w pobliżu lotniska, z którego wykonywane są międzynarodowych oraz lokalnych przewoźników.

Monitorowany parking w Krakowie – odpoczywaj bez trosk, twoje auto jest w dobrych rękach

Wylatujący z lotniska w Balicach mogą śmiało rozplanować swoją podróż tak, by do portu lotniczego dotrzeć prywatnym autem. Na miejscu mogą zostawić go na monitorowanym parkingu położonego niedaleko od samego lotniska. Taki parking gwarantuje kompleksową ochronę samochodu, dlatego też w trakcie podróży nie muszą oczywiście się o niego martwić. Nad bezpieczeństwem naszych czterech kółek czuwać będą stróże, a kolejną asekurację stanowi system monitoringu. Korzystanie z usług parkingu ułatwia opcja elektronicznej rezerwacji, wobec tego nie musimy martwić się, że po dotarciu na miejsce nie będziemy mieli gdzie na zostawienie samochodu. Teren parkingu jest ponadto utwardzony, co jest wyjątkowo istotne w czasie silnych opadów deszczu bądź śniegu.

Parking w Kraków-Balice – możesz liczyć na wsparcie jego personelu

Gdy wybierzemy skorzystanie z usług oferowanych przez parking strzeżony w pobliżu lotnisku możemy liczyć również na liczne ułatwienia, dzięki którym podróż odbędzie się bez problemów. Najistotniejszym z nich jest rzecz jasna sposobność skorzystania z przejazdu z parkingu na lotnisko, którego cena zawarte są w koszcie opłaty za parkowanie. Ponadto podróżni mogą uzyskać wsparcie obsługi parkingu w wielu sytuacjach, jak np. spadek ciśnienia w oponach albo rozładowanie akumulatora.

Lokalizacja:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]