WordPress – komu powierzyć opiekę nad stroną www na tym CMS-ie?

Aktualizacja WordPressa - więcej informacji o tej usłudze.

WordPress, który powstał głównie jako oprogramowanie blogowe, błyskawicznie stał się niezwykle często wykorzystywanym systemem zarządzania treścią. Ponieważ łatwo można opanować zasady posługiwania się nim, a przy tym jest stosunkowo szybki, używa się go współcześnie do tworzenia sklepów e-commerce i skomplikowanych stron. Aczkolwiek ten CMS bywa źródłem problematycznych sytuacji, toteż ważną i konieczną usługą jest aktualizacja WordPressa.

Z jakiego powodu zaleca się polecić opiekę techniczną nad stroną www rzeczoznawcy?

Posiadanie strony na najświeższej wersji systemu zarządzania treścią jest z pewnością istotnym warunkiem jej bezpieczeństwa. W wielu przypadkach jednakże firmy po postawieniu strony lekceważą cykliczne wdrażanie nowych wersji CMS-a czy aktualizacji używanych wtyczek, przez co narażają witrynę na ataki hakerów bądź zawirusowanie. Ponadto, mimo że WordPress jest bardzo łatwym systemem zarządzania treścią, jego aktualizacja może skutkować nieprzewidzianymi komplikacjami z poprawnym funkcjonowaniem sklepu lub strony. Z tej przyczyny konieczne jest, by działanie to przeprowadzał zawsze ktoś wtajemniczony w niuanse WordPressa, a jeżeli nie mamy w przedsiębiorstwie wydziału informatycznego, należy zlecić aktualizowanie WordPressa niezależnemu specjaliście.

Aktualizowanie WordPressa – usługa dla blogerów i firm

Oferta opieki nad stroną www to usługa kierowana w głównej mierze do klientów biznesowych, tak dużych jak i niewielkich przedsiębiorstw, którym zależy na wydajnym i ciągłym działaniu ich strony firmowej oraz ochronie jej zasobów i baz danych. Usługa ta przydatna jest również blogerom oraz freelancerom prowadzącym własne strony internetowe. W bazowym dostępnym pakiecie znajduje się wykonanie aktualizacji CMS-a, usuwanie skutków zawirusowania oraz wsparcie w przygotowaniu kopii zapasowych. W pakietach rozszerzonych oferowane są także rozmaitego typu monitoringi (m.in. zmian wtyczek, zmian zawartości i logowań użytkowników).

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]