Badania dla operatorów

Na http://www.bielskobadania.pl/zakres-uslug/ dowiesz się, kto ma w swojej ofercie badania operatorów Bielsko.

Są niezbędne jeśli musimy stwierdzić, czy dany człowiek jest wstanie pracować jako operator wózka oraz innej maszyny. Choć wielu badanych się ich obawia, jeśli nie dręczą nas schorzenia psychiatryczne, ich zaliczenie nie powinno przyprawić nam jakichkolwiek trudności. Jak więc przebiegają badania operatorów urządzeń? Czego należy się po nich spodziewać?

Początek badania operatorów

Na początku testu przyszły operator wypełnia przygotowany przez psychologa formularz. Ma w nim rozwiązać zadania dotyczące działania w różnych, czasem ekstremalnych sytuacjach. Po sprawdzeniu formularza przyszłego kierowcy, prowadzący będzie potrafił stwierdzić, jak dobrze reaguje na nerwy oraz przetestować jego inteligencję i dojrzałość społeczną. Treść ankiety jest zależna od tego, jaki zawód wykonuje ubiegający się o uprawnienia. Pierwszy etap badania operatorów zwykle powoduje duży stres, ale jej przejście rzadko jest trudne.

Końcowy etap badania operatorów

Druga część badania operatorów wymaga użycia specjalnie opracowanych urządzeń. Kolejne testy sprawdzają takie umiejętności jak refleks oraz podejmowanie wyborów w przypadkowych sytuacjach. Warto wiedzieć, że czasem ten etap badań może nie być przeprowadzony. Tak się stanie, kiedy kandydat w wywiadzie przyzna się do złego nastroju albo test udowodni, iż przed wizytą w przychodni wypił alkohol. Zaplanowane działanie może być wtedy odłożone na inny termin albo – gdy przyczyną jest spożycie alkoholu – nawet odwołane.

Lokalizacja:
Pracownia Psychologiczna PSYCHE
ul. Filomatów 10
43-316 Bielsko-Biała

Mob.: 608 315 680
E-mail: [email protected]