W jakich przypadkach pomaga polski psycholog w UK?

Skorzystaj z wiedzy polskiego psychologa Birmingham. Zajrzyj tu.

Po wejściu naszego kraju do Unii Europejskiej i otwarciu zagranicznych rynków pracy na naszych obywateli, Polacy z chęcią zaczęli udawać się na Wyspy. Dzisiaj przez Brexit zjawisko emigracyjne wyhamowało, lecz nadal nie brakuje chętnych do pracy lub rozpoczęcia studiów właśnie w UK. Nierzadko jednak wyjazd do Wielkiej Brytanii może wywoływać mnóstwo problemów, z którymi trudno jest się uporać bez pomocy profesjonalisty wyjątkowo.

Polski psycholog w UK – z jakiego typu kłopotami się upora?

Przebywanie na emigracji i wynikająca z tego rozłąka z bliskimi, a także praca w obcym państwa, rodzą cały szereg problemów, którym niezwykle ciężko jest sprostać. Rozłąka z bliskimi nierzadko powoduje bardzo dużą sytuację stresową. Do tego w wielu przypadkach dochodzą również trudności z integracją ze współpracownikami czy w ogóle ze znalezieniem pracy. Brak znajomości języka, który do tej pory jest dość często spotykany, powoduje, że błyskawicznie dochodzi do odizolowania się od kolegów z pracy. A od tego już tylko niewielki krok do utrudniających normalne funkcjonowanie zaburzeń nastroju czy zwiększenia liczby odruchów o charakterze agresywnym. Nad zachowaniem tego rodzaju bardzo ciężko jest zapanować bez pomocy psychologicznej. W związku z tym nie należy bać się korzystania ze wsparcia specjalisty. Rozmowa z psychologiem okazuje się być najkorzystniejszym rozwiązaniem.

Polskojęzyczny psycholog w UK – jak wygląda taka rozmowa?

Każda rozmowa ze specjalistą odbywa się w bezpiecznej atmosferze oraz pełnej dyskrecji. Nie trzeba bać się, że historie , które zostały opowiedziane w czasie rozmowy zostaną przekazane dalej. Psychologa obowiązuje wszak zachowanie tajemnicy , z której zwolnić ma prawo tylko sąd. Psycholog to osoba, przed którą nie należy skrywać swoich problemów i niedoskonałości – jego rolą jest wsparcie w ich rozwiązaniu. Specjalista ten uczy, w jaki sposób radzić sobie ze stresem, jak również pomaga nazywać sytuacje o charakterze konfliktowym. Polski psycholog w UK to bardzo dobry wybór. Sesja przeprowadzana jest w języku polskim, co sprawia, że odbywa się sprawniej oraz swobodnie. Osoba, która przychodzi z problemem nie powinna się wszak obawiać się tego, czy będzie zrozumiana i czy sama prawidłowo zrozumie to, co mówi do niej specjalista.

Lokalizacja:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339