Zwalczaj ból falą uderzeniową

Więcej na temat fala uderzeniowa cena na www.bardomed.pl/34-aparaty-do-fali-uderzeniowej.

Fala uderzeniowa to nowatorska terapia pomagająca wyleczyć schorzenia różnego typu. Jak jest stosowana i kiedy warto się na nią zdecydować?

Gdzie stosowany jest aparat do fali uderzeniowej?

Fala uderzeniowa jest często używana w medycynie sportowej, rehabilitacji, ortopedii, kosmetologii, a także wielu innych dziedzinach. Pozaustrojowa terapia falami uderzeniowymi penetruje organizm w głąb na kilkanaście centymetrów i działa bezpośrednio w miejscu bólu. Fala uderzeniowa jest bezpieczna dla sąsiadujących tkanek i wykazuje się dużą efektywnością w walce z różnorodnymi dolegliwościami. Współczesne urządzenia do fali uderzeniowej aplikują impulsy w sposób niezmiernie precyzyjny, co przynosi wyjątkowo dobre efekty. Urządzenia do fali uderzeniowej sprawdzą się między innymi w terapii schorzeń powiązanych z narządami ruchu, takich jak tzw. łokieć tenisisty, bóle kręgosłupa, bóle nadgarstka czy kolano skoczka. Aparat do fali uderzeniowej może być stosowany w gabinetach lekarskich (np. u ortopedów), a także przez rehabilitantów i kosmetologów.

Aparat do fali uderzeniowej – jak działa?

Dostępne na rynku urządzenia wykorzystujące falę uderzeniową są wyposażone w dwa niezależne kanały oraz aplikatory, dzięki czemu możliwe jest prowadzenie terapii u dwóch pacjentów jednocześnie. Współczesny sprzęt wysyła falę akupunkturową (stosowaną tzw. w punktach spustowych) i falę radialną (ogólnego zastosowania). Impulsy docierające do tkanek nieinwazyjnie pobudzają błony komórkowe oraz zakończenia nerwowe, co pozwala na zredukowanie sygnałów bólowych u chorych cierpiących na dolegliwości układu mięśniowo-szkieletowego. Terapia falą uderzeniową przynosi ulgę w przypadku 4 na 5 pacjentów.

Lokalizacja:
BardoMed Sp. z o.o.
ul. Pod Fortem 2F/lok.6
31-302 Kraków

Tel.: +48 (12) 444-12-97
Mob.: +48 721-121-314
E-mail: [email protected]