Kancelaria prawna Czarniak Baszczyn – lokalizacja , oferta, klienci

Kancelaria prawna Czarniak Baszczyn w Krakowie jest umieszczona w samym centrum – przy Rondzie Mogilskim. Taka lokalizacja powoduje, że na spotkanie z prawnikiem można bez trudu dotrzeć z każdej części miasta, jak również pozostałych miejscowości z województwa małopolskiego oraz śląskiego. Klientami Kancelarii są zarówno właściciele firm i spółek, jak i osoby indywidualne.

Kancelaria prawna z Krakowa

Krakowską Kancelarię reprezentują dwaj wspólnicy: adwokat Paweł Czarniak i radca prawny Tomasz Baszczyn, merytoryczną pomocą służy również aplikant radcowski Izabella Polańska. Paweł Czarniak specjalizuje się przede wszystkim w postępowaniach z zakresu prawa ochrony konsumentów oraz prawa cywilnego. Natomiast Tomasz Baszczyn oferuje pomoc prawną w głównej mierze z obszaru zawieranych przez przedsiębiorców umów, a także prowadzenia sporów z instytucjami ubezpieczeniowymi i finansowymi.

Klienci Kancelarii prawnej Baszczyn Czarniak w Krakowie

Klientami kancelarii są przede wszystkim osoby posiadające kredyty we frankach lub polisolokaty. Są to także przedsiębiorcy, którym Kancelaria oferuje stałą i kompleksową obsługę prawną. Kancelaria Czarniak Baszczyn posiada szerokie doświadczenie także w reprezentowaniu indywidualnych inwestorów i konsumentów w sporach z bankami, towarzystwami ubezpieczeniowymi oraz instytucjami finansowymi. Wśród krakowskich kancelarii ta wyróżnia się wyspecjalizowanym obszarem działań. W całej Małopolsce mało jest osób, posiadających kilkuletnie doświadczenie w sprawach o odzyskanie polisolokat i pomocy prawnej frankowiczom. W postępowaniach dotyczących polisolokat Kancelaria Czarniak Baszczyn ma 5-letnie doświadczenie, a w sprawach dotyczących kredytów indeksowanych, a także unieważnienia lub odwalutowania kredytu w CHF – ponad 4 lata doświadczenia.