Jakie kufry do motocykla?

Chcesz kupić kufry do motocykla? Wejdź na https://www.motoakcesoria.com.pl/.

Nie ma większego znaczenia, czy jesteś pasjonatem dalekich wypraw motocyklowych, czy na motocyklu dojeżdżasz do pracy – prawdopodobnie nierzadko musisz przetransportować jakikolwiek bagaż, a jak pewnie wiesz, nie zawsze jest to bezproblemowe. Niektóre przedmioty z pomyślnością przetransportujesz w plecaku, jednak nie wszystko się tam zmieści. Jednym z najbardziej praktycznych i bezpiecznych sposobów na przewóz bagażu będzie kufer na motor. Ale jaki kufer na motor zakupić?

Kufry motocyklowe – typy / Kufry na motor – typy / Kufry do motocykla – odmiany / Rodzaje kufrów motocyklowych

Kufry motocyklowe dzieli się na kufry centralne i boczne. Kufer na motocykl centralny to taki kufer, który jest instalowany na tyle motocykla, kufry boczne natomiast instaluje się po jego lewej oraz prawej stronie.
Oba typy kufrów mają swoje pozytywy. Kufry centralne są bardziej pojemne i stabilne, a na dodatek – po zamontowaniu na nie odpowiedniej nakładki – są w stanie służyć jako oparcie, co poprawia komfort jazdy pasażera.
Kufry boczne są nie mniej bezpieczne, możesz je kupić pojedynczo lub od razu w zestawie. Są niezmiernie zróżnicowane, dlatego nim dokona się kupna, warto zapoznać się ze szczegółowymi opisami poszczególnych produktów – i wybrać taki kufer, jaki najodpowiedniej odpowiada naszym wymaganiom.

Kufry na motor marki GIVI / Kufry motocyklowe marki GIVI / Kufry do motocykla marki GIVI / Kufry motocyklowe GIVI

Nie musisz wybierać pomiędzy centralnym a bocznym kufrem do motocykla – z powodzeniem zamocujesz jednocześnie oba rodzaje, a to pozwoli Tobie przewieźć jeszcze większą ilość bagażu.
Dokonując finalnego doboru kufra na motor, zwróć uwagę nie wyłącznie na cechy produktu, jednak także na jego markę. My polecamy w szczególności markę GIVI, jaka na kolosalne doświadczenie w produkcji kufrów motocyklowych i fenomenalny stosunek jakości do ceny. Kufry do motocykla GIVI są trwałe oraz funkcjonalne – a to najważniejsze.

Lokalizacja:
MOTO-TOUR
Góra Libertowska 50
30-444 Libertów

Tel.: 602 138 128
E-mail: [email protected]