Oświetlenie samochodowe – poznaj rozwiązania marki OE Industry

Producent oświetlenia samochodowego Kraków - z bezkonkurencyjną ofertą zapoznasz się na oeindustry.com.

Nadzwyczaj ważnym elementem bezpieczeństwa jazdy jest oświetlenie samochodowe. Nieodpowiednie ustawienie świateł czy zbagatelizowanie konieczności wymiany zbitej lampy może w efekcie spowodować groźną sytuację na drodze, co częstokroć kończący się kolizją. Korzystanie z najwyższej klasy oświetlenia jest istotne w szczególności w przewozie zbiorowym, gdzie firma transportowa codziennie jest odpowiedzialne za bezpieczeństwo tysięcy podróżnych. Jednym z dostawców indywidualnych rozwiązań oświetleniowych dla automotive i mobility jest spółka OE Industry z siedzibą w Krakowie.

Polski producent oświetlenia dla automotive i mobility – nie tylko lampy przednie, boczne i tylne

W praktyce w ofercie OE Industry znajdziemy dowolny rodzaj oświetlenia samochodowego. Oprócz lamp tylnych, przednich i bocznych do autobusów, pojazdów budowlanych, tramwajów czy kamperów, spółka oferuje także LEDowe reflektory robocze, w tym zdolne do wielogodzinnej pracy w ciężkich warunkach pogodowych i emitujące światło o barwie podobnej do światła dziennego najaśnice, maszty oświetleniowe oraz naświetlacze, które wykorzystywane są m.in. przez kierowców pojazdów off-road, specjalnych i agro. Natomiast producenci pojazdów uprzywilejowanych (przykładowo tych dla służb miejskich bądź pomocy drogowej) mogą wyposażyć się w OE Industry w halogenowe i LEDowe oświetlenie ostrzegawcze, w tym także wykorzystywane przez niektóre służby światła niebieskie i białe. Krakowski producent oświetlenia samochodowego nie pominął też lamp wewnętrznych (w tym przydatnych lamp do czytania), które bardzo poprawiają komfort życia zawodowych kierowców, którzy spędzają sporo tygodni w podróży. A to raptem wycinek produktów spółki OE Industry.

Spółka OE Industry kompleksowe testowanie nowego oświetlenia

Dotychczasowi kontrahenci OE Industry już dawno utwierdzili się w przekonaniu, iż spółka ta jest czymś więcej niż przeciętnym producentem oświetlenia dla automotive i mobility. To kompetentny zespół fachowców gotowy wcielić w życie wizję zamawiającego, sporządzając najwyższej jakości oświetlenie od wstępnego projektu, przez wydruk 3D prototypu, aż po certyfikację. OE Industry świadczy też wsparcie posprzedażowe. Za sprawą budowania doświadczonego zespołu fachowców, dogłębnych analiz potrzeb klientów i silnej presji na wieloaspektowe testowanie najnowszych produktów, spółka OE Industry stała się światowym liderem w sektorze oświetlenia automotive & mobility.

Lokalizacja:
OE INDUSTRY Sp. z o.o.
ul. Marcika 6
30-443 Kraków

Tel.: +48 12 442 00 05
E-mail: [email protected]