Blacha trapezowa na dach

Zamów blachę trapezową dachową.

Blachy trapezowe dachowe tworzą trwałe pokrycie, są tanie i mogą być wykorzystywane zarówno w przypadku posiadłości jednorodzinnych, jak i składów czy hal produkcyjnych. Dlaczego trapez na dach staje się coraz bardziej popularny?

Trapez na dach – niedroga i odporna blacha

Nazwa blachy trapezowej czerpie od jej kształtu – płaty mają przetłoczenia w formie trapezu. Proces jej montażu jest bardzo prosty – poradzi sobie z tym każda brygada budowlana. Materiał jest ceniony też z uwagi na atuty ekonomiczne – zarówno sama blacha trapez, jak i robocizna nie pociągają za sobą znacznych kosztów. Z uwagi na niską cenę artykułu i bezproblemowy montaż, blacha trapezowa jest coraz częściej stosowana do kładzenia pokryć dachowych i może być świetną alternatywą dla droższej blachy na rąbek stojący. Rozwiązanie to cechuje się doskonałą żywotnością – dach pokryty blachą trapezową będzie trwać w dobrej kondycji przez kilkanaście lat. Do tego jest bardzo lekki, posiada wysoką odporność na czynniki atmosferyczne oraz uszkodzenia mechaniczne.

Gdzie może być wykorzystana blacha trapez?

Blacha trapezowa świetnie sprawdzi się w roli pokrycia dachu domu jednorodzinnego o nieskomplikowanej bryle, przykładowo w stylu minimalistycznym. Najlepiej wygląda na budynkach z dachem o dużej powierzchni, pasuje zarówno do domów murowanych, jak i drewnianych. Może być również wykorzystywana wszędzie tam, gdzie z najrozmaitszych okoliczności nie można stosować tradycyjnych dachówek ceramicznych. Blacha trapezowa będzie też bezbłędnie prezentować się jako uwieńczenie składnic, garaży lub budynków gospodarczych. Blachy trapezowe na dach dachową powinno się zamawiać bezpośrednio w sklepach producenta. Dzięki temu mamy gwarancję, iż materiał jest najwyższej jakości i zaspokoi nasze oczekiwania. Producenci oferują bogatą gamę kolorów blach trapezowych, a także akcesoria dodatkowe, np. systemy rynnowe.

Lokalizacja:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08