Części zamienne do Renault kupuj w profesjonalnym sklepie

Jeśli chcesz kupić części Renault, skieruj się tutaj.

Samochody Renault nadal są w naszym kraju popularne. Tylko w 2014 r. liczyły one 14% wszystkich samochodów osobowych sprowadzanych z zagranicy. Użytkownicy cenią różne ich modele – zarówno rodzinne minivany, jak Renault Scenic, ale również kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym. Statystyki pokazują, iż w 2014 roku nasi rodacy nabyli ponad 3,5 tyś. pojazdów Megane oraz 5500 modeli Scenic. Megane cieszy się popularnością z uwagi na oszczędny silnik, a Scenic – na wszędzie dostępne części do Renault. Ogromnym zainteresowaniem klientów cieszyło się również Renault Clio – we wskazanym okresie kupiono prawie 2,8 tyś egzemplarzy tego modelu.

Części Renault – jakie często ulegają awarii?

Masz już wymarzony samochód i pragniesz jak najlepiej zadbać o swoje Renault? Części zamienne do różnych modeli owego koncernu motoryzacyjnego są sprzedawane w bogato zaopatrzonych sklepach online. Można w nich zaopatrzyć się w elementy podwozia, silnika, nadwozia oraz układu chłodzenia, jak i wiele pozostałych. Z recenzji klientów wynika, iż często psująca się część Renault to tylna belka skrętna – na awarie tego elementu narzekają właściciele Clio. Analogiczne kłopoty mają osoby, które nabyły Renault Megane, jakkolwiek w tym przypadku awarii ulega też ochrona antykorozyjna.

Zamów części Renault

Systematyczne kontrole techniczne oraz wymiana najszybciej psujących się części eksploatacyjnych to gwarancja wieloletniego korzystania z samochodu tej francuskiej marki. Oferowane w sklepach internetowych części są przeznaczone zarówno dla profesjonalnych warsztatów samochodowych, jak i osób prywatnych, chcących na własną rękę wymienić niesprawne elementy.

Lokalizacja:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]