Drzwi drewniane wewnętrzne zamówisz na wymiar

Zamów drzwi drewniane na https://www.oknostol.com.pl/drzwi-drewniane/drzwi-wewnetrzne-drewniane/.

Doskonałym rozwiązaniem aranżacyjnym, wykorzystywanym zarówno w nowoczesnych wnętrzach, jak i domach utrzymanych w tradycyjnym tonie, są nadal drzwi drewniane wewnętrzne. Jakie są plusy drzwi drewnianych? Opisujemy kluczowe parametry i możliwości wykonania drewnianych drzwi na wymiar.

Dlaczego trzeba zdecydować się na drzwi wewnętrzne drewniane?

Drewno to organiczny surowiec, który użyty jako element aranżacji wnętrza sprawia, że staje się ono ciepłe i bardziej nastrojowe, a prawidłowo pielęgnowany utrzyma się w nienaruszonym stanie nawet kilkanaście lat. Nowoczesna technologia umożliwia znakomite łączenie właściwości drewna z potrzebami współczesnego konsumenta, co owocuje produkcją drzwi charakteryzujących się estetycznym wyglądem i ogromną ergonomicznością. Drzwi drewniane klejone trójwarstwowo odznaczają się niewielkim poziomem rozszerzalności (czyli nie odkształcają się) oraz właściwą izolacją termiczną. Możliwość pomalowania ich wierzchniej warstwy dowolnym kolorem, bejcą bądź lakierem powoduje, iż tego typu drzwi zdadzą egzamin w wnętrzach wielorakiego rodzaju – zarówno urządzonych w stylu retro, jak i apartamentach zaaranżowanych we współczesnej, skandynawskiej stylistyce. U producentów znajdziemy drzwi drewniane wykonane z mahoniu, dębu czy sosny, zabezpieczone lakierami na bazie wody, drzwi wewnętrzne dwuskrzydłowe, wzory z progiem lub bez i krocie innych wariantów, które zachwycają walorami estetycznymi i doskonale się prezentują przez długi czas.

Drzwi wewnętrzne drewniane produkowane są też na wymiar

Chcesz zamontować w swoim pokoju albo biurze skrzydła drzwiowe o niekonwencjonalnej budowie lub nieszablonowych wymiarach? Interesują Cię drzwi drewniane na wymiar? A może marzą Ci się drzwi dwuskrzydłowe wewnętrzne? W takiej sytuacji wypada zlecić to zadanie kompetentnym przedsiębiorstwom, które oferują bezpłatny pomiar, techniczne doradztwo, jak również możliwość wykonania projektu na indywidualne zlecenie. Firma Oknostol oferuje produkty wysokiej jakości, a przy tym daje 5-letnią gwarancję na drzwi. Drzwi wewnętrzne drewniane można dopasować do najróżniejszych potrzeb zamawiającego i przykładowo wykończyć je szkłem – m.in. szybami piaskowanymi, witrażowymi lub fazowanymi, co bez wątpienia podnosi ich estetykę oraz walory użytkowe. Nowoczesne wewnętrzne drzwi drewniane bywają także wyposażone w zamek z wkładką, a drzwi do toalety – w zamek łazienkowy.

Lokalizacja:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]