Etykiety na wódkę weselną – wyróżnij się z tłumu gości

Jeśli chcesz kupić etykiety weselne, skieruj się tutaj.

Obyczaj ofiarowania prezentów na rozmaite okazje praktykowany jest od wieków i od samego jego źródła jednym z najchętniej wręczanych i, oczywiście, jednakowo entuzjastycznie przyjmowanych podarunków, jest alkohol. Sporo osób nie potrafi wyobrazić sobie, aby nie wziąć butelki na osiemnastkę, ślub bądź urodziny. Jak jednakże odróżnić się od reszty, jeśli pozostali goście pomyślą o tym samym?

Spersonalizowane etykiety na wódkę weselną – wyróżnij się pośród gości

Na przyjęciach weselnych alkohole nie tylko stoją na stolikach, ale też przyjęło się, że młoda para dają w prezencie swoim gościom butelki z alkoholem po zakończeniu przyjęcia. Taki prezent jest traktowany jako rodzaj podziękowania za przyjazd na ceremonię. Jednak takie butelki z wódką mogą też przerodzić się w wartościową pamiątkę, której rodzina i znajomi nie wyrzucą nawet wtedy, kiedy zabraknie w niej alkoholu. Należy spersonalizować butelkę, a można zrobić to zamawiając etykiety weselne, na których można zamieścić informację o dniu i miejscu ślubu, podziękowanie za przybycie czy imionach Państwa Młodych. Etykiety na butelki można zamówić w rozmaitych odcieniach i wzorach, dlatego bez problemu można znaleźć te, które będą pasować do stylu, w którym aranżowane jest przyjęcie weselne. Sam tekst na etykiecie zależy już wyłącznie od imaginacji państwa młodych. Naturalnie personalizowane etykiety na wódkę czy inne trunki wyskokowe można użyć nie tylko z okazji wesela – są znakomite na wyróżnienie się na wieczorze panieńskim bądź przyjęciu urodzinowym.

Udekoruj swoje przetwory ciekawymi etykietami na butelki

Etykietami z indywidualnym nadrukiem można ozdabiać butelki w domowej piwniczce. Jeśli wytwarzasz swoje soki, nalewki bądź wina i dzielisz się nimi z kolegami czy też rodziną przy różnorodnych okazjach, możesz przystroić je ciekawymi etykietami, które w znacznym stopniu podniosą walory estetyczne typowej flaszki. W dodatku butelki można również oznaczać przy użyciu różnokolorowych nakrętek i kapturków termokurczliwych.

Lokalizacja:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]