Jakich kontenerów na odpady używa się na budowach?

Kup kontenery otwarte.

Kontenery na gruz pełnią istotną funkcję podczas wykonywania robót remontowo-budowlanych – umożliwiają zgodne z prawem usunięcie pozostałości po demontażu stolarki, skuwaniu płytek i innych czynnościach. Jakie kontenery stalowe są w sprzedaży? Gdzie można je kupić?

Kontener budowlany – wybierz najwyższą jakość

Na rodzimym rynku wytwórstwem pojemnych i wytrzymałych kontenerów budowlanych zajmuje się spółka Ekombud – w jej ofercie dostępne są m.in. kontenery na gruz oraz kontenery na złom. Te typy pojemników używają nie tylko firmy remontowe, ale też podmioty zajmujące się wynajmowaniem kontenerów stalowych, przedsiębiorstwa usług komunalnych czy PSZOKi, czyli Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, które oprócz śmieci powstających w gospodarstwach domowych, przyjmują również złom, gruz betonowy i ceglany oraz wszelkiego rodzaju pozostałości poremontowe.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

U producentów możemy wybierać z wielu typów pojemników na odpady. Są muldy symetryczne i asymetryczne, kontenery stalowe, pojemniki z plandeką, kontenery otwarte, z pokrywą oraz wiele innych modeli. Pośród dostępnych na rynku kontenerów wykorzystywanych w budownictwie najchętniej używane są modele samowyładowcze, hakowe, a także rolkowe. Kontener hakowy znajdzie zastosowanie w zakładzie produkcyjnym albo na budowie. Zależnie od zapotrzebowania można zaopatrzyć się w kontener z pokrywą. Na budowach często używane są też kontenery do transportu surowców sypkich – z reguły są to modele samowyładowcze, które można szybko rozładować.

Lokalizacja:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]