Jakie firmy korzystają z kontenerów na odpady?

Chcesz kupić kontenery? Wejdź na ekombud.pl.

Część śmieci nie może być wyrzucanych do pojemników na surowce wtórne albo zmieszane. Dotyczy to zwłaszcza tych, które są wytwarzane w czasie wszelkiego typu renowacji i prac budowlanych, jak również odrzutów przemysłowych. Należy je transportować do wskazanego miejsca zbiórki selektywnej, gdzie będą poddane utylizacji zgodnie z przepisami o odpadach. W rozlicznych sytuacjach mogą jednak wyniknąć problemy związane z magazynowaniem i transportem odpadów. Aby ich uniknąć, warto wyposażyć się w kontenery na odpady dostosowane do ich specyfiki.

Kontenery na śmieci – typy

Najpopularniejsze kontenery otwarte są dopasowane do przechowywania i przewozu gruzu, opakowań, starych mebli i pokrewnych odpadów. Poza tym w użyciu są też kontenery uszczelniane, które wspaniale zdają egzamin przy wywozie nieczystości płynnych i półpłynnych (m.in. tych generowanych w oczyszczalni ścieków). Szczelne spojenia są również wymagane w przypadku kontenerów na śmieci drobne, jak trociny, wióry metalowe bądź granulaty. Proces ich załadunku usprawnia zainstalowana fabrycznie podawarka ślimakowa. Najmniej problematyczne do przewożenia są rzecz jasna kontenery rolkowe, wyposażone w mechanizm usprawniający ich przemieszczanie.

Kontenery na śmieci – dla przedsiębiorstw budowlanych i ekip sprzątających

Adresatami usług producentów kontenerów stalowych są różne firmy. Wśród nich można znaleźć m.in. przedsiębiorstwa budowlane, firmy sprzątające oraz parające się opróżnianiem strychów i piwnic, a także wszelkiego typu zakłady wytwórcze. Na kupno kontenerów na odpady decydują się podmioty świadczące usługi wywozu odpadów o niestandardowych gabarytach oraz gruzu. Udostępniają je one swoim klientom, a po wypełnieniu przewożą do miejsca legalnego ich magazynowania bądź recyklingu.

Lokalizacja:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]