Meble drewniane z zakładów stolarskich – polecają je projektanci wnętrz

Potrzebujesz mebli drewnianych? Skieruj się na tę stronę.

Żyjemy w czasach kiedy również w niewielkich miejscowościach bez przeszkód można pokazać rozmieszczenie rozpoznawalnych salonów meblowych. Ich oferta jest nieraz tak duża, że wchodząc do takiego sklepu można w parę chwil zaaranżować dowolny pokój. Jednakże umeblowanie ze znanych sieciówek produkowane jest najczęściej z prostych w obróbce i lekkich płyt pilśniowych. Z rzadka dorównują one wytrzymałością oraz urokiem meblom z litego drewna, opracowanych przez ekspertów pracujących w manufakturach stolarskich i wykonanych z dbałością o każdy element.

Meble drewniane – zakup na lata

Kupno mebli produkowanych w setkach tysięcy egzemplarzy z trudem można nazwać zakupem na lata. Systemy meblowe z większości sieciówek już po paru latach będą pokazywać dostrzegalne znamiona eksploatacji: zawiasy zaczną świszczeć, okleina odwzorowująca drewno rozerwie się na zagięciach, a tył z cienkiej sklejki z czasem się złamią albo odkształcą. To nie to samo co meble naszych dziadków i babć, które przechodziły z pokolenia na pokolenie we właściwie niezmienionym stanie. Meble z drewna litego współcześnie nie są wbrew pozorom rzadkością na rynku, aczkolwiek nie cieszą się taką popularnością, gdyż szybciej, łatwiej i taniej jest nam kupować w marketach meblowych. Naturalnie, kupujący zwraca uwagę na to, iż meble dębowe na ogół są stosunkowo droższe i, jeżeli wykonywane są na zlecenie, czasem należy na nie poczekać nawet kilka tygodni. Jednak w zamian za to zamawiający zdobywa produkt, który będzie służył dziesięciolecia, o ile będzie się go właściwie pielęgnować. A utrzymanie w dobrej kondycji wyrobów z litego drewna wcale nie jest skomplikowane.

Meble z drewna litego – pasują do różnorodnych stylów aranżacyjnych

Nie licząc dużej trwałości wyroby z litego drewna mają także sporo innych zalet, które sprawiają, iż wciąż są rekomendowane i promowane przez wziętych architektów wnętrz. Meble z drewna litego nawet o najprostszym designie dodają przestrzeni elegancję. Meble drewniane wprowadzają przytulność łączoną z ogniskiem domowym oraz uwydatniają przywiązanie ich właściciela do przyrody. Lite drewno rewelacyjnie komponuje się z różnorodnymi stylami aranżacyjnymi, toteż komoda czy stół kupiony do wnętrza w stylu boho można będzie bez trudu wpleść po kilku latach w nowy, na przykład loftowy wystrój. Co istotne, nawet gdy właściciel zapomni o okresowej pielęgnacji mebli, wyroby z drewna litego przeważnie da się dość łatwo odświeżyć.

Lokalizacja:
Rabwood Robert Pankiewicz
Raba Niżna 193
34-730 Mszana Dolna

Mob.: +48 886 695 245
E-mail: [email protected]