Oferta dla producentów żywności – sprzedaż butelek i słoików szklanych w hurcie

Znajdź słoiki hurt.

Przetwórstwo artykułów spożywczych jest sektorem gospodarki, który póki będzie trwać człowiek nie zaniknie. Mimo tego, iż większość rynku wyrobów spożywczych należy do ogromnych marek, jest to równolegle branża, w której rewelacyjnie radzą sobie małe podmioty, o ile znajdą klienta na swój pyszny, unikalny czy też zdrowy wyrób. Przeznaczone na handel pożywienie musi zostać zabezpieczone tak, żeby wyrób dłużej pozostał zdatny do spożycia, a więc m.in. w butelki oraz słoiki ze szkła. Atutem tego rodzaju opakowań jest to, że są mniej szkodliwe dla środowiska, dlatego że poddać je recyklingowi.

Butelki oraz słoiki w hurcie to sposób na optymalizację kosztów

Jasne jest, że oferty sprzedaży kierowane do klienta indywidualnego różnią się zdecydowanie ceną od propozycji dla kontrahenta biznesowego. Ten drugi, nawet gdy jest niewielkim zakładem wytwarzającym takie artykuły, jak przykładowo żurek, marmolady bądź pasztety, będzie potrzebować każdego roku nie kilkuset opakowań szklanych, ale ilości znacznie przewyższające liczbę paru tysięcy. Kupno słoików oraz butelek w hurcie jest w związku z tym dla niego jednocześnie formą redukcji kosztów, gdyż zamawiając towar w dużych ilościach na ogół można liczyć na znaczny rabat od dystrybutora, ale też oszczędnością czasu transportu, gdyż jednym zamówieniem można zaspokoić zapotrzebowanie firmy nawet na parę miesięcy. Wydatek na hurtowe kupno pojemników ze szkła jeszcze bardziej zmniejszy się, gdy zamówimy je u lokalnego hurtownika butelek i słoików. W ten sposób także dostanie towar dużo szybciej.

Hurtownia opakowań ze szkła – słoiki, butelki i dodatkowe elementy w tysiącach sztuk

Hurtowi dostawcy opakowań ze szkła mają w swoim asortymencie przeróżnego kształtu i objętości słoiczki oraz butelki ze szkła doskonałe do rozlewania piwa, wina czy soków. Dowożone są one do zamawiającego na paletach zawierających – zależnie od wielkości opakowań – po 500, 1400, a nawet 2700 sztuk wybranego pojemnika. Podmioty posiadające własne auta dostawcze mogą również odebrać nabyty towar osobiście z magazynu hurtowni. Wraz z paletą słoików oraz butelek hurtowo można dodatkowo kupić większą ilość innych potrzebnych elementów, jak kapsle, korki lub nakrętki pasujące do wybranego rodzaju opakowania.

Lokalizacja:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]