bagażniki dachowe

Pojemne boxy dachowe na dłuższe podróże – bagażniki dachowe

Bagażniki dachowe to praktyczne rozwiązanie pozwalające przewozić dużą liczbę walizek, sprzętu sportowego i turystycznego oraz pozostałych ciężarów bez zajmowania przestrzeni wewnątrz auta. Na rynku jest dostępnych wiele typów bagażników dachowych – modele bazowe na relingach, uchwyty narciarskie i rowerowe, boxy dachowe, jak również listwy dachowe będące bazą dla uchwytów. W sklepach kupimy wysokiej jakości bagażniki wyprodukowane z materiałów odpornych na promieniowanie słoneczne, zniszczenia czy rdzę. Niezwykle popularne są również boxy dachowe o opływowym kształcie, które nie zwiększają oporów powietrza w czasie jazdy. Rzecz jasna, rodzaj bagażnika powinien być odpowiedni do modelu pojazdu oraz osobistych preferencji użytkownika.

Bagażniki dachowe – paski transportowe i centralny zamek

Dzisiejsze bagażniki dachowe w postaci boxa są wyposażone w centralny zamek dla zabezpieczenia bagaży i specjalne paski transportowe, które gwarantują, że przewożone przedmioty nie wypadają nawet na bardzo wyboistych trasach. Wytrzymałe i niskoprofilowe modele mają pokaźną pojemność, a ich użytkowanie jest niebywale komfortowe. Niektóre boxy dachowe otwierają się z trzech stron, co upraszcza dostanie się do bagaży. Założenie bagażników dachowych jest nieskomplikowane i nie wymaga użycia wyszukanych narzędzi.

Bagażniki dachowe – kto winien je kupić?

Transport sprzętu na dachu samochodu to bardzo praktyczne rozwiązanie, które stosuje szeroka rzesza kierowców. Bagażniki dachowe kupują głównie osoby aktywnie spędzające urlop na świeżym powietrzu. W bagażniku dachowym pomieszczą się również na narty, deski snowboardowe, jak również inne rodzaje sprzętu sportowego, których z uwagi na wymiary nie umieścimy wewnątrz auta.

Lokalizacja:
AUTO-PLUS Zbigniew Haluch
ul. Prądnicka 79
31-202 Kraków

Tel.: +48 (12) 416-20-08
Mob.: +48 602-790-666
E-mail: [email protected]