Przechowywanie domowych alkoholi – gąsior na wino

Zamów gąsior na wino na superbutelki.pl/pl/c/Balony-na-wino/116.

Balon do wina to znakomity upominek dla bliskiej osoby bądź praktyczne miejsce do składowania napojów domowej roboty. Jakie objętości posiada baniak do wina? Do jakich celów można go jeszcze użyć?

Gąsior na wino – dekoracja na przyjęciu

Dostępny w sklepach gąsior do wina występuje w 2 objętościach – 2 i 5 litrów. Mniejsze z nich mogą służyć jako nietypowy podarunek dla znajomych – baniak do wina wypełniony własnoręcznej roboty alkoholem można sprezentować z okazji rocznicy ślubu, imienin, urodzin, jubileuszu lub zakończenia studiów. Dwulitrowe zbiorniki na wino to także wspaniała ozdoba stołu w czasie rodzinnych zjazdów oraz innych imprez – osiemnastek, wesela, złotych godów i nie tylko – dzięki niemu alkohol jest należycie wyeksponowany! Wykonany z dbałością o najdrobniejszy szczegół baniak na wino wspaniale sprawdza się na przyjęciach, niezależnie od okazji.

Balon na wino – przechowuj domowe alkohole jak zawodowiec

Baniak do wina o pięciolitrowej objętości bardzo dobrze sprawdza się jako pojemnik do przechowywania większej ilości napojów. Takie pojemniki mogą być magazynowane w spiżarni lub piwnicy, ale równie dobrze nadadzą się do przenoszenia alkoholu. Planujesz przyjęcie weselne i chcesz poczęstować uczestników własnoręcznie wykonanym winem lub smakowitą nalewką owocową? Dzięki gąsiorom na wino bez problemu przeniesiesz wyborne trunki na salę weselną, gdzie przelejesz je do małych butelek. Pięciolitrowe gąsiory do wina wyprodukowane są z wytrzymałego, grubego szkła i mają pałąkowe zamknięcie – świetnie się prezentują i są praktyczne!

Lokalizacja:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]