Słój z kranikiem – idealny do serwowania napojów

Więcej o słoju z kranikiem na https://superbutelki.pl/pl/c/Sloje-z-kranikiem/107.

Od jakiegoś trwa renesans popularności słoików. Nie uważamy ich już jako opakowanie do nabywanych w sklepie czy też przygotowywanych samodzielnie przetworów, a zaczęliśmy dostrzegać w nich pełnoprawne naczynia do serwowania różnych deserów i trunków. Szerokim zainteresowaniem cieszą się przede wszystkim pojemne Słoje z kranikiem, które mają mnóstwo zastosowań. Do czego można je zastosować? Gdzie przydatny będzie słoik z kranem? Z jakiej przyczyny warto mieć przynajmniej jedną sztukę w każdym domu?

Słój z kranem do napojów

Jednym z atutów słoi z kranikiem jest to, że doskonale nadają się one do wytwarzania domowych napojów – na przykład likierów i nalewek. Słoje mają znaczne pojemności (zwykle są to 4-litrowe słoje z kranikiem), co umożliwia wykonanie dość dużego nastawu. Dzięki szerokiemu wieku ułożenie w środku ziół lub owoców i późniejsze czyszczenie naczynia jest proste, natomiast dzięki kranikowi bez trudu zlejemy gotowy likier do butelek, łatwo i błyskawicznie pozbywając się zużytego surowca bez konieczności używania filtrów i wężyków.

Słój z kranikiem do serwowania

Słoik z kranikiem jest wspaniała dekoracją stołu, na którym się znajdzie. To powoduje, że jest on chętnie wykorzystywany do serwowania napojów – głównie podczas przyjęć lub rodzinnych uroczystości w ogrodzie. Słoik z kranikiem idealnie sprawdzi się również podczas imprez dla dorosłych, jak i dla dzieci. Nada się do podawania oranżad, lemoniad, kompotów i soków, a na przyjęciach dla dorosłych – ponczu, wina czy też drinków. Jego zaletą jest również to, że kranik zapobiega dostawaniu się do szklanki osadów i fragmentów owoców, dając klarowny napój.

Lokalizacja:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]