Szukasz drukarki 3D dla swojej firmy? Zobacz co oferuje CadXpert

Jeśli chcesz kupić drukarki 3D, odwiedź tę stronę.

W ofercie CadXpert natkniesz się wyłącznie na urządzenia od najlepszych producentów tych rozwiązań: FormLabs i MakerBot, których CadXpert jest jedynym dystrybutorem, jak również Stratasys (jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem). Drukarki 3D, które znalazły się w naszym asortymencie, pracują między innymi w technologiach: FDM, SLA oraz PolyJet.

Stratasys – wiodący producent branży drukarek 3D

Stratasys jest światowym liderem branży drukarek 3D. Od ponad 30 lat – a konkretnie od 1988 roku – dostarcza klientom najnowocześniejsze rozwiązania i instrumenty. Oszacowano, że wykorzystując drukarki 3D oraz inne produkty Stratasys można praktycznie o 90% obniżyć wydatki na produkcję i czas przeznaczony na proces produkcyjny. Nadrzędne idee pracy rzeczoznawców marki Stratasys to dostarczanie najlepszych możliwych urządzeń i usług, jak również wsparcie techniczne oraz merytoryczne. Hit sprzedażowy z asortymentu drukarek 3D marki Stratasys to kolekcja F123 Series – drukarki do zaawansowanego prototypowania, polecane dla biznesu oraz przemysłu. Nowinką w naszej ofercie jest kolekcja F120 – kompaktowy model drukarek 3D do ekspresowego prototypowania z przemysłową precyzją.

Drukarki 3D Formlabs – pionierska technologia LFS

Formlabs to kolejny lider produkcji drukarek 3D. Czym charakteryzuje się ta marka w branży urządzeń do druku przestrzennego? Formlabs tworzy niezmiernie zaawansowane technologicznie desktopowe drukarki 3D oraz specjalistyczne sposoby przyrostowego druku, jak między innymi SLA i SLS. Nową propozycją w ofercie CadXpert jest drukarka Form 3 – nieduży model, pracujący w innowacyjnej, autorskiej technologii LFS (Low Force Stereolithography), która stanowi rodzaj technologii SLA. Ta drukarka – podobnie jak wszelkie inne urządzenia Formlabs – charakteryzuje się ergonomiczną konstrukcją oraz bezproblemową obsługą. Czym nowa technologia LFS odróżnia się od SLA? Bez wątpienia lepszymi efektami druku z żywic fotopolimerowych: większą dokładnością oraz prędkością druku, a także precyzyjnym odwzorowaniem najdrobniejszych szczegółów. W technologii LFS warunki druku są utrzymane na stałym poziomie, dzięki temu można w krótkim czasie otrzymać jednakowe prototypy, do czego dąży się głównie w powtarzalnej, masowej produkcji.

MakerBot dla przemysłu, edukacji, biznesu

MakerBot konstruuje wysokiej klasy profesjonalne urządzenia do druku 3D, działające w technologii FDM. Drukarki 3D tej firmy są w szerokim zakresie stosowane w rozmaitych gałęziach edukacji, przemysłu, biznesu i wielu pozostałych. Najświeższy model, czyli drukarka MakerBot Method X, to urządzenie wspierane przez Stratasys. To propozycja, która wykorzystuje materiały dedykowane dla kolekcji Method, ABS i materiał podporowy Stratasys SR-30. W Method X drukowanie prowadzone jest w zamkniętej komorze rozgrzewanej do 100°C. Druk jest dokładny i trwały, a podczas procesu wydruku nie pojawiają się wypaczenia czy przesunięcia warstw.

Lokalizacja:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]